Plyteles virtuvei ant grindų: lauko kaip pasirinkti, geresnės virtuvės plytelės, plokščių matmenys, kaip įdėti

Plyteles virtuvei ant grindų: lauko kaip pasirinkti, geresnės virtuvės plytelės, plokščių matmenys, kaip įdėti

Plyteles virtuvei ant grindų: lauko kaip pasirinkti, geresnės virtuvės plytelės, plokščių matmenys, kaip įdėti

Akivaizdus lyderis tarp apdailos medžiagų susiduria virtuvės grindų yra keraminių plytelių plitkaBolshinstvo yra komerciškai prieinamas, turi tam tikrą atsparumą mechaniniams pažeidimams dėl to, jis sėkmingai naudojamas ne tik vonios ir tualetai, bet ir virtuvėje. Kaip pasirinkti tinkamą - skaitykite žemiau.

Kokybiškos grindų plytelės virtuvėje

Vienas iš virtuvės grindų plytų lyderių yra keraminės plytelės, nes ji yra atspari dilimui, ilgaamžė ir aplinkai nekenksminga, taip pat turtinga spalvų ir tekstūrų pasirinkimu. Tarp virtuvės grindų plytelių privalumų daug skiriama.

Plyteles virtuvei ant grindų: lauko kaip pasirinkti, geresnės virtuvės plytelės, plokščių matmenys, kaip įdėti

Keraminės plytelės - patogi ir praktiška naudoti. Tai populiariausias virtuvės grindų danga

Patvarumas - tinkamai prižiūrint, taip pat tiksliai tvarkant, keraminė plokštė ar granitas gali trukti ilgiau nei 15 metų.

Didelis ilgaamžiškumas - dažnai virtuvė, ypač visuomenė, tai yra kambarys su dideliu eisumu, šiame kambaryje beveik visada keičiasi temperatūros sąlygos ir drėgmė. Be to, dažnai įvairios mechaninės apkrovos yra taikomos ant grindų plokštės, ir plytelių bus sėkmingai priešintis jiems.

Plytelių virtuvė:

 • Ekologiškas;
 • Atsparus įvairių cheminių medžiagų poveikiui;
 • Leidžia plauti ją naudojant įvairius cheminius būdus plytelių plovimui;
 • Atsparus tiesioginei saulės šviesai;
 • Spalva ir tekstūra neuždega ilgą laiką.

Keraminės plytelės turi dar vieną privalumą - tai geras šilumos laidumas, kuris leidžia jums įdiegti šiltas grindis po plytelėmis. Tačiau tuo pačiu metu, jei šildymas yra pakankamai galingas, tada plytelė gali būti gana karšta. Keraminės plytelės gali būti lengvai sujungtos su beveik bet kokiu kambario projektu, svarbiausia, kad yra vienodo stiliaus. Virtuvėje taip pat rekomenduojama naudoti neglazuotas plyteles, ji suteiks reikiamą šiurkštumą, o jo poros nebus užkimštos nešvarumais.

Patarimai: kaip pasirinkti virtuvės grindų plyteles

Čerpės turi tokias teigiamas savybes kaip ilgaamžiškumas, patrauklumas ir gera jėga. Be to, grindų plytelės puikiai kovoja su tarša, lengvai valomos ir atsparios aukštai temperatūrai, drėgmei ir įvairiausioms cheminėms medžiagoms. Siekiant užtikrinti, kad plytelė atitiktų visas šias sąlygas, turėtumėte pasirinkti tinkamą plytelę, todėl jums reikia vadovautis specialistų patarimais. Virtuvės plytelės turi atitikti tam tikrus patvarumo standartus pagal specialų skalę UNI EN, paprastai šis skaičius nurodytas ant pakuotės ir yra lygus 3-4 vienetų skalėje.

Plyteles virtuvei ant grindų: lauko kaip pasirinkti, geresnės virtuvės plytelės, plokščių matmenys, kaip įdėti

Kadangi pamušalo medžiaga bus naudojama virtuvėje, ji turi padidėti atsparumas dilimui

Tikrindami dėžes plytelėmis, mėginiai turėtų būti atmesti:

 • Su žetonais;
 • Įtrūkimai;
 • Kiti matomi defektai.

Pirkdami plytelę, pasirinktinai reikėtų pasverti, o plytelės bus sunkesnės, taigi ji bus stipresnė ir ilgesnė. Bet vėl, apdorojant tokią plytelę yra daug sunkiau, sunku pjaustyti ir apdailos. Svarbus vaidmuo, kurį vaidina plytelės dydis, tradiciškai plytelių dydis virtuvėje retai viršija 50h50 cm.

Pirkdami tam tikrų dydžių plyteles, turėtumėte paimti prekes iš vienos partijos, kad atitiktų tam tikrą spalvų asortimentą ir vienodus matmenis.

Pasirinkite keraminę plytelę nėra taip sunku, svarbiausia tai, kad ji atitinka bendrą kambario dizainą, kiekviena plokštė atitinka tam tikrą dydį, spalvų schemą. Kalbant apie gamintojus, parduotuvėse plačiai atstovaujama ne tik vietinių gamintojų, bet ir importuotų plytelių. Ir kiekvienas žmogus pasirenka plyteles, atsižvelgdamas į jų finansines galimybes ir pageidavimus.

Gražios virtuvės plytelės ant grindų

Renkantis grindys virtuvėje, reikia nepamiršti, kad šiame kambaryje su daug srauto, ypač jei tai bet koks viešas virtuvė, todėl virtuvės grindys turi būti pasirinktas atsižvelgiant į atsparumą dilimui ir tvirtumą.

Plyteles virtuvei ant grindų: lauko kaip pasirinkti, geresnės virtuvės plytelės, plokščių matmenys, kaip įdėti

Yra daug keraminių plytelių - tekstūros ir spalvos

Patarimai:

 1. Ideali virtuvės grindų danga - plytelių klojimas.
 2. Būtina pasirinkti plytelę, kad ji derėtų su interjero ir bendro dizaino kambario.
 3. Virtuvės plytelių pasirinkimas turėtų būti atliekamas specializuotoje parduotuvėje.
 4. Parduotuvėse yra daugiau pasirinkimų, taip pat galima gauti specialistų konsultacijas.
 5. Jei virtuvė yra nedidelio dydžio, turėtumėte pasirinkti plytelių modulius mažo dydžio.

Jei plytelės yra didelės, jas reikės apdoroti ir apdailinti, dėl ko susidarys daug atliekų. Mažoms plytelėms optimaliausias variantas yra 33x33 arba 40x40 cm, be to, tokie variantai gali padaryti kambarį vizualiai labiau slidžiu.

Svarbų vaidmenį atlieka storis - grindų plytelės turi būti ne mažesnės kaip 8 mm storio.

Kai kurios įmonės pradeda keisti ekstruduotų plytelių gamybą, kurios gali būti beveik vientisos. Be to, tokia plytelė gali imituoti bet kokį paviršių, pavyzdžiui, parketą ar imitaciją iš plytų. Dėl to galima modeliuoti erdvę, tiek spalvą, tekstūrą ir dydį, tiek neįprastą ir rafinuotą išvaizdą visai virtuvės zonai.

Mes dedame plyteles virtuvėje ant grindų

Daugelio butų grindų plytelės virtuvėje gali būti puikus sprendimas dešimtmečius. Virtuvės, tai yra gana drėgna vieta ir grindys turi atitikti tam tikrus reikalavimus, ji aukštas atsparumas nusidėvėjimui, ilgaamžiškumas, atsparumas drėgmei, padidėjusi temperatūra, įvairios cheminės medžiagos, kurios yra plačiai naudojamas valymo kambarį ir ne tik.

Plyteles virtuvei ant grindų: lauko kaip pasirinkti, geresnės virtuvės plytelės, plokščių matmenys, kaip įdėti

Plyteles lengva valyti, todėl grindys nebijo taršos

Virtuvės plytelės turi keletą privalumų:

 • Didelis standumas;
 • Plytelė yra stora ir nesulenka;
 • Negalima deformuotis;
 • Puikus laikomas bet kokių sunkių daiktų kritimo poveikis.

Plytelė yra atspari saulei, saulės spindulių poveikio metu, neišdegiama, o kokybiškai parengta versija neišskiria kenksmingų medžiagų, neveikia elektros srovės. Plytelių analogas gali būti porcelianinė keramika, dėl savo stiprumo, grožio ir dar labiau tokios kainos, ji gerokai pralenkė natūralią pusę.

Keramikinis granitas turi platų spalvų spektrą, jo spalva ar raštas ilgą laiką nepasikeičia.

Nepaisant tam tikrų keramikos granito pranašumų, keraminės plytelės yra brangesnės už jų kainą, jos turi daugiau spalvų. Be to, keramika yra geriau derinama su beveik bet kokiu kambario projektu, taip pat su lubų apdaila, sienomis ir virtuvės baldais. Kokybiškam remontui keramikos pasirinkimas turėtų būti patikėtas profesionalams.

Reikia žinoti: kokia plytelė virtuvėje yra geresnė ant grindų

Pasirinkti tinkamą virtuvės plytelę yra gana atsakingas dalykas, nes jei po plytelių yra nustatytas, o jei tai nepatinka, tai bus labai sunku pertvarkyti visą grindą. Siekiant teisingo pasirinkimo, būtina atsižvelgti į keletą veiksnių.

Plyteles virtuvei ant grindų: lauko kaip pasirinkti, geresnės virtuvės plytelės, plokščių matmenys, kaip įdėti

Įdomų efektą galima pasiekti, derinant skirtingus atspalvius

Plytelės turi:

 • Turi didelį tvirtumą ir ilgaamžiškumą;
 • Būti drėgmui atsparus;
 • Išlaikyti temperatūros pokyčius;
 • Negalima būti slidžios;
 • Norėdami atitikti bendrą virtuvės stilių.

Plytelių pasirinkimas priklauso nuo bendro kambario stiliaus ir spalvų schemos, todėl remiantis tuo galite pradėti ieškoti tinkamos medžiagos. Pavyzdžiui, jei virtuvė yra pilka ar pagaminta aukštųjų technologijų stiliumi, tada tokiai virtuvei pilka plytelė puikiai tinka. Jei virtuvė yra didelė, turėtumėte atkreipti dėmesį į dideles plokštes, taip pat svarbu atkreipti dėmesį į montavimo tipą.

Pavyzdžiui, plytelės gali būti nustatytos įstrižai, o ne kaip įprasta, ši galimybė gali atrodyti dizainas yra labai įdomus.

Galite net eksperimentuoti su plytelėmis iš nestandartinių formų, pavyzdžiui, su šešiakampėmis plytelėmis. Pasirinkite plyteles iš gamintojų, kurie turi gerą reputaciją ir gamina aukštos kokybės plyteles. Toks plytelės bus ne tik kokybiškos, bet ir gražios ir bus ilgų tikslų, kad būtų patenkinti jų savininkai.

Virtuvės plytelių pasirinkimas ant grindų (vaizdo įrašas)

Kokios seksualinės variacijos pasirinkti jūsų virtuvėje, kiekvienas žmogus sprendžia pats, tačiau, nepaisant to, aukščiau išvardyti patarimai, leis geriau pasirinkti ir užbaigti plytelių pirkimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 2 = 2