“Quelyd” klijų klijai (Kelid)

“Quelyd” klijų klijai (Kelid)

Kiekvieną remontą lydi statybinių medžiagų pirkimas. Ieškodami šių ar tų būtinų dalykų, pažvelkite į garsius ir nežinomus prekių ženklus, pabandykite, atkreipkite dėmesį į gerą statybinių medžiagų kokybę ar ne. O jei perkate daugiau tapetų, atkreipkite daugiau dėmesio į jų spalvą ir tekstūrą bei mažesnį gamintoją, tada, kai pasirinksite ekrano užsklandą, situacija drastiškai pasikeičia.

"Quelyd" klijų klijai (Kelid)

"Quelyd" klijai popieriui, vinilinėms ir neaustinėms tapetoms

Žinoma, mūsų klijai nėra tokie itin svarbūs, nes jo savybės: stiprumas, ilgaamžiškumas, vidutinio suvartojimo, tačiau pagal prekės ženklą mes galime grubiai suprasti, kokia klijais šios charakteristikos yra geresnės.

Gamintojas Quelyd (Kelid)

Klijai, vadinami Quelyd (Kelid), yra gerai žinomas prancūzų prekės ženklas, jis yra plačiai paplitęs įvairiose tapetų parduotuvėse. Leiskite sužinoti daugiau apie tai, kaip įklijuoti tapetai, kodėl ji užfiksuoja daugumą parduotuvių lentynų, ką ji yra tokia gera ir ar ji turi trūkumų.

Kaip jau minėjome, "Kelid" klijų gamyba yra Prancūzijoje, ES zonoje. Tai buvo ten, kad pirmoji gamykla klijų medžiagų gamybai buvo pastatyta prieš šimtmetį. Gamybos ir rinkodaros strategijos, kuri yra visko pagrindas, principai buvo pagrįsti aukštos kokybės produktais ir platų jų asortimentu.

"Quelyd" klijų klijai (Kelid)

Klijai vinilo tapetai prekės "Kelid" - specialus vinilas

Įmonėje gaminamų statybinių medžiagų asortimentas apima, be "Kvelid" klijų, visų tipų tapetų, siūlių, apvadų, jų pašalinimo priemonių ir kitų junginių.

Remiantis tarptautiniais standartais, visi gaminiai yra neabejotinai sertifikuoti, papildomi dokumentai jau gauti Rusijoje. Kokybę patvirtina įvairūs ISO kokybės valdymo standartų sertifikatai ir normos.

Savo darbe kompanijos patirtis gaminant klijavimo komponentus nuolat auga. Su patirtimi atėjo naujas produktų supratimas, išplėsta linija, pagaminti specializuoti junginiai.

"Quelyd" klijų klijai (Kelid)

Klijai stiklo sienelės markės "Quelyd"

Dėl to iki šiol mes turime linijinį tapetų klijavimą Quelyd, kuris apima kiekvieno tipo tapetą nuo popieriaus iki stiklo pluošto tapetų, taip pat papildomų jungčių ir sienų variantų.

Universalas yra vienas iš pagrindinių kriterijų vertinant įmonės produktus. "Quelyd" klijus ir sandariklius savo darbe gali naudoti ir profesionalai, ir paprasti žmonės.

Quelyd, kompozicija

Klijai tapetui "Quelyd" parduodamas sausoje, miltelių pavidalo. Mažos klijų granulės lengvai sumaišomos su vandeniu iki homogeniškos masės, be to, išlaikant klijų sausoje formoje, žymiai padidėja jo tinkamumo laikas.

"Quelyd" klijų klijai (Kelid)

Europos dizaino klijai "Kelid" neaustiniams tapetams

Bet kokio tapetavimo pagrindo komponentas yra krakmolas, čia Kvelidas nebuvo išimtis. Tačiau krakmolo gamybos metodai laikomi griežčiausiai, nes bendrovės specialistų pasiektas rezultatas yra labai vertas.

Antrasis, ne mažiau svarbus komponentas yra celiuliozė, kuri suteikia kompozicijai būtiną konsistenciją ir pagerina jo lipnias savybes. Be to, celiuliozės pridėjimas lipniosios kompozicijos tapetai Quely teigiamai veikia jo kainą.

"Quelyd" produktai yra vidutinė klijų rinkos dalis. Esant daugybei pastatų parduotuvių yra brangesnių ir pigesnių klijų.

Klijai tiesiogiai priklauso nuo jo paskirties, tuo sunkesni tapetai, kuriuos reikia įklijuoti, tuo stipresnė turėtų sudaryti kompoziciją. Paprastai neaustinių, vinilinių ir stiklo pluoštų klijai yra šiek tiek brangesni nei popieriaus.

"Quelyd" klijų klijai (Kelid)

Neaustinis klijai "Kelid" drėgnoms patalpoms

Koks gali būti toks neįprastas tapetų klijavimas? - Jūs klausiate, ir mes pastebime, kad iš gamintojo Quelyd klijai yra cheminių priedų, kurie priešinasi pelėsių ir grybų išvaizdai.

Kova su pelėsiais ir grybais su baktericidinėmis klijų sudedamosiomis dalimis atliekama be jūsų dalyvavimo. Tai ypač aktualu drėgnoms patalpoms ir patalpoms su klijuotomis tapetomis ant vinilo pagrindo, kuris praktiškai neleidžia oro praeiti.

"Quelyd" klijų klijai (Kelid)

Europos klijai "Quelyd" versija

Kova su mažais vabzdžiais taip pat yra klijų bruožas, tai yra palengvinta sudėtyje esančių insekticidinių priedų. Apdorojus paviršių, kai tapsite tapyba, galite būti rami, nėra gyvulių. Taip pat yra puikus, kad šie priedai neturi jokio poveikio žmonėms, jie yra visiškai saugūs.

Pagrindiniai Quelyd klijų privalumai

Pabandykime paprastu ir suprantamu būdu suformuluoti visus pagrindinius klijų privalumus, kuriuos jau apibūdinome ir kurie dar nebuvo aptarti.

Vartojimas

Bendras klijų sunaudojimas, palyginus su tapetų ritinių skaičiumi, yra ant pakuotės, mūsų atveju jis gali būti vadinamas vidutinio sunkumo. Mažiau klijų - daugiau stiprumo.

Įvairovė

Kelid klijų linijoje pateikiamos visų tipų tapetų kompozicijos: popierius, vinilinė, neaustinė medžiaga, stiklo dangos. Be to, yra speciali "indikatoriaus" sudėtis, leidžianti jums stebėti, kaip lipni medžiaga naudojama tapetai.

"Quelyd" klijų klijai (Kelid)

Klijai "Kelid Cork", skirti klijuoti korko tapetą

Saugumas

Nuolatinis produktų kokybės kontrolė ir testavimas parodė, kad "Quelyd" prekės ženklo tapetų klijai nekenkia žmonių sveikatai.

Kokybė

Ilgalaikis ekrano klijavimo naudojimas parodė, kad jis klijais labai tvirtai ir ilgaamžiai, puikiai tinka jungtims ir sunkiai pasiekiamoms vietoms.

Klijavimo paruošimas naudoti

Norėdami pereiti tiesiai į sienų dangą, turite sumaišyti tapetų pastą. Tai labai paprasta, tiesiog laikykitės išsamių instrukcijų, išspausdintų ant pakuotės. Perkėlimas žingsnis po žingsnio ir laikantis visų rekomendacijų, gausite paruoštą lipnią masę.

"Quelyd" klijų klijai (Kelid)

Naudojimo instrukcija klijai "Kelid"

Klijų paketo instrukcija yra tokia:

  • Įpildykite indą su tam tikru šilto vandens kiekiu, vandens kiekis gali skirtis, priklausomai nuo to, kiek norite gauti klijų.
  • Naudodami maišiklio antgalį ant gręžimo ar įprastos lazdos, sumaišykite vandenį lėtai pilama klijais.
  • Gautas mišinys turi būti išgautas į homogeninę būseną, atsikratyti visų gabalėlių ir pašalinti iš klijų likučius iš konteinerio kraštų. Esant tokiai būkle, palikite įsikurti kelioms minutėms. Skirtingų formulių laikas paprastai skiriasi daugiau nei 5 minutes.
  • Laikydamasis tam tikrą laiką laiko klijai, turite įsitikinti jo pasirengimu, dėl kurio vėl truputį trukdoma. Jei kompozicija yra pakankamai stora ir klampi, tuomet galite ją taikyti ant tapetų ar sienų.

Kaip matote, standartinės rekomendacijos yra paprastos ir suprantamos, bet kuris asmuo gali jas įveikti.

Quelyd asortimentas

Kaip jau minėjome anksčiau, bendrovė gamina platų klijų asortimentą, suskirstytus į tapetų tipus.

Tapetų klijai pavadinimu "Kelid":

  • už tapetai iš popieriaus išleidžiama quelyd express, super express
  • už vinilo tapetų gaminamas kvelyd specialus vinilas, indikatorius,
  • už tapetai neaustinių medžiagų, atitinkamai quelyd specialios vilnos, neaustinės vilnos,
  • už stiklo pluošto kompoziciją negavo specialaus pavadinimo,
  • sąnarių ir apyrankių klevidinis racordas, šakelė,
  • skysta kompozicija, paruošta darbui, vadinama quelyd lazda, ji taip pat naudojama stiklo dirbiniams.

"Quelyd" klijų klijai (Kelid)

Pagrindinis prekės ženklo "Kelid" tapetų klijavimo asortimentas

Atkreipkite dėmesį į tai, kad tapetų pasta naudojama skirtingiems paviršiams, priklausomai nuo įklijuoti tapetų tipo. Pavyzdžiui, neaustinio pagrindo pakanka klijuoti ant sienos, o vinilui - tik tapetai.

Dirbk su Kelid klijais

Klijai Kelid puikiai atsiranda dirbant su idealiais paviršiais, taip pat tinkuotos ir gruntuotos. Klijai tokiai sieninei tapetai yra malonu.

Bet nesijaudinkite, jei čia čia šiek tiek blogesni dalykai, be abejonės, taip pat bus sunku susidurti, bet per tapetą gali atsirasti sienų defektų.

"Quelyd" klijų klijai (Kelid)

Laikyti parduotuvėje tapetai "Quelyd" klijai "Spets-Flizelin"

Norėdami rasti optimalią fono paveikslo vietą ant sienos, turėsite pakankamai laiko, šiuolaikiškos tapetų klijai nedelsiant įsivaizduos. "Quelyd" klijai pakankamai gerai apsaugo sienų tapetą, tačiau taip pat suteikia galimybę šiek tiek žaisti su ja. Net sunkiausia tapetai nuo sienos nenuilanko, bet tuoj pat tvirtai pritvirtinti prie jo, todėl jas galima prijungti kuo plokštesne.

Paruoštą tapetinę pasta gali būti naudojama keletą dienų, pakanka laikyti ją hermetiškai uždarytose talpyklose. Tai nepraranda savybių ir yra paruošta naudoti.

Gana išsami informacija apie "Quelyd" tapetų klijavimą bus naudinga, jei nuspręsite ją naudoti tapatybės klijavimui jūsų kambaryje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 44 = 54