Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Buto interjeras, kuriame jūs gyvenate anksčiau ar vėliau, gali nuobodu ir norite kažko kito, kažkaip atnaujinti kambarį. Tokiu atveju mažai tikėtina, kad kažkas norės iš naujo įklijuoti foną ir pradėti rimtus remonto darbus. Kaip būti šiuo atveju?

Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Užuolaidos iš uždangos interjeroje

Geriausias išeitis gali būti uždengtos užuolaidos, o ne užuolaidos. Elegantiškos užuolaidos, pagamintos iš šviesios ir aukštos kokybės medžiagos, padės pridėti jaukaus kambario ir patogumo. Taip pat įdomu, kad užuolaidos ir tualeto užuolaidos gali būti gaminamos bet kurioje patalpoje, net virtuvėje ar valgomajame. Be to, užuolaidos gali būti mažos ir naudojamos kaip audinio papildas arba tiesiog tankesnės galimybės.

Siūlome užuolaidas ant lango ir galite sau, pagrindinis dalykas - surasti tinkamą audinį. Išsami instrukcija ir internetinės fotografijos medžiagos masė padės greičiau ir geriau ištaisyti užduotį.

Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Pirmieji svarbūs niuansai

Prieš pradėdami dirbti tiesiogiai, jūs turite suprasti, kad norėtumėte uždengti užuolaidas iš uždangos į virtuvę. Čia yra vietos ir funkcinių savybių vieta:

 • Virtuvės siuvime geriausia padaryti kuo paprastesnę. Būtinas čia minimalizmas, o puikūs lambrekinai negali sugerti riebalų ir virtuvės dujų - jas lengviau plauti;
 • Vaikų darželyje reikia pasirinkti įdomias temas, kad vaikui nebūtų nuobodu. Tačiau iš per didelio šlovės taip pat verta atsisakyti;
 • Svetainės ar miegamojo užuolaidos reikia daugiau apmąstymų, nes tai yra atsakingas žingsnis, ir šiame kambaryje jūs daugiausia laiko praleidžiate. Galutinė versija turėtų derėti į bendrą kambario vaizdą ir neapsiriboti.

Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Jei uždėdamas užuolaidas savo rankomis, bijote ar bijokitės, kad jums bus dar blogiau, jei norite eiti į priekį ir pasirinkti paprastą modelį sau. Pati medžiaga, lengvumas ir lankstumas puikiai atrodo net paprasta versija. Jei norite sukurti ryškesnį kambarį, tuomet audinys turi būti parinktas tinkamas, arba baltajam ugliui nedelsiant įpilkite šviesios ir kreivos ryškios spalvos lambrekinų.

Siuvimo etapai

Prieš siuvami užuolaidas nuo pliaunos, turite iš anksto aiškiai pateikti parengtą versiją ir nepamiršti. Geriau paimti pieštuką, popieriaus lapą ir piešti eskizą, spalvoti pieštukai žymi jo detales ir bendrą spalvų schemą. Taip, šioje stadijoje matysime, kad kažkas kažką siuvimas nėra taip lengva, ir geriau ne apie tai galvoti, bet nebijok. Paprastos tiesioginės užuolaidos gali siūti bet kokį asmenį, čia net modelio nereikia, mes taip pat išmanome sudėtingesnes technologijas.

Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Šiuolaikinės šiuolaikinės šiuolaikinės šiuolaikinės šiuolaikinės šiuolaikinės moterys.

 1. Mes atliekame matavimo manipuliacijas, matuoja lango aukščio ir pločio, atstumą nuo grindų iki karnizo. Mes apskaičiuojame reikalingą medžiagos kiekį, kad užbaigtume plakatą;
 2. Supirkę medžiagą, būtina pasiskirstyti ant grindų ir atidžiai patikrinti, sulyginti kraštus ir geležį. Jei vieno karnizo požiūriu bus du užuolaidos su piešiniais, geriau, kad modelis sutampa;
 3. Apvynioję audinį, kraštai turi būti užvesti į kelmą. Tada užuolaidos bus geros, o siūlai iš jos neatsivers.
 4. Norėdami pritvirtinti prie karnizo, reikia siuvinėti specialią juostą su kilpomis, ji yra prisiūta prie viršutinio krašto.

Užuolaidos iš balto pluožo puikiai atrodo paprasto medinio karnizo. Kaimo stilius ar net modernizmas netaps blogesnis. Bet jei jūs nekeisite karnizo, tada galite pakabinti ant to, kas yra, užuolaidos nebus blogesnės nuo jo. Jei butas yra klasikinio stiliaus, tada čia vėl uždanga į vietą, geriau naudoti vietoj tiulio ir pridėti didelių ir puikių lambrequins.

Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Dizainerio apdaila

Kai Romos užuolaidos ir uždanga yra paruoštos ir jūs pakabinti ant lango, turėtumėte pagalvoti apie tai, kaip gražiai papuošti ir dar geriau. Įdomus ir nekramtytas dekoras nepažeidė jokių sąvokų. Be to, ir noras ką nors padaryti savo rankomis padės tik tau. Taigi, šis dizainas padės jums padaryti užuolaidos gražesnės:

 • Nėrinių ir pakabukų intarpai;
 • Grandinių buvimas;
 • Karoliukai ir lankai;
 • Pinti abrasiuoti.

Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Užuolaidų užmauka taip pat gali būti papuošta skirtingais juostelėmis. Tačiau, jei iš pradžių iš audinio yra aukso ar gipūros brėžiniai ir įdėklai, bet koks dekoras bus nereikalingas, geriau nieko nedaryti.

Išsiuvinėdami siuvami tik tuomet, jei mokysi amžinai, tad neleiskite. Be to, visada galite pradėti mokytis, kaip siūti lambrekinus ir kitus sodrus elementus, tobulinti savo įgūdžius. Gerai išsiuvinėti užuolaidos visada yra puikus namo dekoravimas ir pasididžiavimo šaltinis vienuolyno savininkams.

Virtuvės darbinių užuolaidų pavyzdys

Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Užuolaidos iš uždangos virtuvėje

Norint, kad ateityje būtų lengviau pasirinkti sau siuvimo galimybes, siūlome apsvarstyti galimybę užuolaidoms virtuvėje iš pliaunos su savo rankomis tam tikros spalvos ir motyvų. Žiūrėdami į internetą galite pamatyti, kad yra daugybė galimybių. Mes siūlome konkretų pavyzdį, kuriame mums reikia šios medžiagos:

 1. Veidrodis yra baltas;
 2. Plokštė yra oranžinė;
 3. Dekoratyvinių elementų dekoravimas;
 4. Karpymo juosta;
 5. Siuvimo mašina, sriegis, žirklės ir kt.

Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Mes atliekame procedūrą

Tokios spalvos nuo užuolaidos užuolaidos yra parinktos ne atsitiktinai, bet kambario motyvas, kad kiekvienas galėtų laisvai prisitaikyti prie poreikių.

Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Iš įgytos medžiagos turite sukurti modelius pagal dekoratyvinės minties, kuri ateis pas jus, tipą.

Mes sukūrėme pagrindinį, baltą, stačiakampį drobę, o lygiagrečiai trikampiai buvo supjaustyti iš oranžinio audinio.

Kiekviena detalė turi būti apdailinta smailia sijonu, tuo pat metu tvirtinama ir susiuvama kraštais. Tada pamatysite gražią kontūrą, o užuolaidos gali atrodyti įdomu. Apskaičiuokite užuolaidų ir juostelių kiekį, kurį jums reikia teisingai, kad perimetras būtų pakankamas.

Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Dabar eikite į kompleksą - reikia zigzago raukšlių, kad kiekvienas susideda iš trijų sluoksnių. Jei norite tai padaryti, turite atsižvelgti į tai, kad oranžiniai trikampiai yra iš abiejų pusių, o raukšlės turi būti surenkamos iš abiejų pusių skirtingai. Kad būtų lengviau lyginti medžiagą. Iš nelygios kepimo, jei pageidaujate, jūs galite siūti lambrekiną iš pliaunos, pasirodo gražus.

Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Dabar, viršutinėje dalyje, kuri yra pakabinta ant karnizo, reikia siuvinėti susitraukiančią juostą. Be to, liemrekinė iš pliaunos taip pat gali atrodyti gerai, ji paslėps juostą ir suteiks puikią uždangą. Tuo metu jūs galite ir baigti, bet jei norite, tokia uždanga gali būti dekoruota naminėmis gėlėmis, jei audinys paliekamas. Gėlių pagrindas bus kaip savavališko skersmens audinio ratas. Realiąja nuomone, gerai, kad išstumtų iš karoliukų ir siūlų.

Siūk gražius skraistės užuolaidas sau

Jei gėlių nėra, galite sekti gėlių žiedlapius, atrodo kaip žiedlapis, šiek tiek surinkta ant stamenų pagrindo. Galite išsiversti be šio, ir padaryti lambrequin iš pločio savo rankomis yra dar viena. Gėlės harmoningai pažvelgti į šią užuolaidą, jei jos yra pririšamos prie apelsinų trikampio pagrindo, tada jis yra darnus.

ŽIŪRĖTI VIDEOINSTRUCTION

Iš to paaiškėja, kad neturėdamas jokių įgūdžių ir neišleidžiant per daug laiko, turime įspūdingą užuolaidą, kurią matys kiekvienas svečias, įeinantis į namus. Kai bandysite mokytis, atnaujinsite langus namuose.