Tai, kaip klijuoti lubų grindjuostes ir plastikinį kampą į sieninį dangtį

Tai, kaip klijuoti lubų grindjuostes ir plastikinį kampą į sieninį dangtį

Paskutiniame remonto etape daugelis nori užtikrinti išorinius kambario kampuočius dekoratyviniais plastikiniais kampais. Spalvų įvairovė leidžia jums pasirinkti tinkamą atspalvį bet kokiam rąstui, ir šiandien mes apsvarstysime pagrindinius klausimus, kuriuos domina visi, kurie atlieka apdailos darbus savo rankomis. Prieš pokleit savo kampe, aš tau pasakysiu, jei tai leidžia pakabinti tapetai ant kalkių, ar ir pokleit be klijų, kaip klijais OSB ir kaip nustatyti lubų bagetai.

Tai, kaip klijuoti lubų grindjuostes ir plastikinį kampą į sieninį dangtį

Plastikinius kampus įklojame ant tapetų

Klijai ant OSB

Kadangi OSB yra gana bendra medžiaga, OSB ir toliau užkariauja statybos rinką ir, kaip ir daugelis kitų medžiagų, reikalauja specialaus požiūrio į save. Taigi, prisiminkime iš karto, kad neįmanoma klijuoti OSB gobelenų be paruošimo. Turėdami drėgmę sugeriančias savybes, medžiaga tiesiog pradeda plisti po klijų.

Tai, kaip klijuoti lubų grindjuostes ir plastikinį kampą į sieninį dangtį

Klijuoti plastikiniai kampai savo rankomis

Daugelis žmonių pataria naudoti aukštos kokybės lipdukus. Šiuo atveju, pašalinus visas sąnarius ir nelygumus ant OSB, visas paviršius įklijamas popieriumi. Ateityje jau įklijuoti tapetai. Aš naudoju visus pažįstamus špaklevkus ir naudoja juos, kad lygiuotų sienas tolesniam apdailos darbui. Gobelenų klojimo ant sienos technologija nesiskiria nuo įprasto kitų paviršių klijavimo, taigi netgi pradedantysis gali tai spręsti.

Pabandykite ypatingą dėmesį OSB šlifavimui po glaistymo. Būtent tai priklauso nuo to, kaip puikiai tinka jūsų dailylentėms. Patogiau dirbti su šlifuokliu, bet jei jo nėra, naudokite virbalą, ant kurio sutvarkomas švitrinis popierius.

Visi žino, kad skalbti

Tai, kaip klijuoti lubų grindjuostes ir plastikinį kampą į sieninį dangtį

Savarankiškai klijuoti kampai ant lubų ant viršaus tapetai

Kai reikia patobulinti seną butą, dažnai kyla klausimas, bet kaip įklijuoti tapetą ant seno sluoksnio? Aš daug kartų perskaičiau, kad būtina visiškai pašalinti seną dangą aukštos kokybės darbui. Tačiau ką daryti, jei norite sutaupyti laiko ir energijos?

Štai veiksmų seka:

 • Jei mes klijai dažyti, tada pasirinkite tik aukštos kokybės gruntus
 • Kai pirmasis sluoksnis taikomas įmaišymui, mes paliekame jį išdžiūti ir tik po to, kai taikome antrą
 • Grunto hidroizoliacinės savybės gali apsaugoti paviršių nuo pelėsių grybų atsiradimo
 • Užtikrinkite šį procesą silpnais klijais. Ištirpinkite vandeniu lygiomis dalimis ir pripilkite prie sienų. Po to, jūs galite saugiai klijuoti, kad nudegtų
 • Norėdami klijuoti gobelenus prie kalkių, pasirinkite klijus, atsižvelgdami į apdailos medžiagos pasirinkimą

Svarbu! Draudžiama klijuoti drobę ant nudegimų, kurie nukrenta iš gabalų. Tokiu atveju, naudodamas šiltu vandeniu ir mentele, nuvalykite visas sieneles nuo dangos ir kruopščiai paruoškite pagrindą.

Lipdukai iš plastikinių profilių ir grindjuosčių ant lubų

Tai, kaip klijuoti lubų grindjuostes ir plastikinį kampą į sieninį dangtį

Klijuokite kampus virš tapetų

Lubų sienų dangtis ne tik dekoratyvinis vaidmuo kambario interjerą. Jis taip pat slepia sienų ir lubų tapetų sąnarius ir laikui bėgant slėpia jų trūkumus.

Dažniausiai meistrai klijuoja lubų sijoną tiesiai ant tapetų ir klijais. Tai pats paprasčiausias būdas, kai tapetai jau klijuoti ir dažyti ant sienos.

Antrasis variantas yra tai, kad lubų grindjuostes reikia priklijuoti prieš klijuojant tapetų lapus. Po to drožyba apipjaustyta, po klijuotomis lubinėmis grindimis. Klijų pasirinkimas priklauso nuo jūsų pasirinkimų, yra tokių variantų:

 1. Dėl polimero pagrindo
 2. Akimirksniu montuojamas klijus
 3. Putinas su PVA

Didelis kiekis klijų mišinių, nereiškia, kad jūs galite naudoti bet ir klija juos lubų grindjuostes. Geriau pasirinkti tuos, kuriuos rekomenduoja medžiagos gamintojai. Ir apdailos lubų grindjuostes tinkamu kampu, naudokite kėdę.

Jei po to, kai remontas bus baigtas ir fono paveikslėliams reikės apsaugos, o ne tik tapetų, bet ir išsikišančių kampų, galite naudoti plastikinį kampą. Čia taip pat svarbu pasirinkti klijų, todėl pasirinkti tokias medžiagas:

 • Galima klijuoti skysčiais vinimis
 • Poliuretanas
 • Silikoninis sandariklis
 • Skystas plastikas

Jei norite atspausdinti plastikinį kampą ant tapetų, kuriuos jūs pasirenkate pats, galbūt turite tinkamą mišinį iš praeities remonto. Bet aš jums pasakysiu visą sienos kampo tvirtinimo seką:

Pirmiausia reikia iškirpti plastikinį kampą į būtinas juosteles. Faktas yra tai, kad statant parduotuves jie parduodami juostose apie 3 metrus. Jei norite pjaustyti, naudokite kanceliarinį peilį, žolės pjūklą ar metalines žirkles.

Norėdami klijuoti plastiko kampą ant sienos, užtepkite klijų sprendimą ir spauskite jį ant paviršiaus. Išilginių judesių pagalba mišinys pasiskirsto visoje medžiagoje. Tinka naudoti sausą skudurą arba voleliu. Priklijuojant ant tapetų, plastikinis kampas sutvirtintas šlifuojančia juosta, o po dienos jį galima nuvalyti kruopščiai.

Svarbu! Kėdė padės sulaužyti reikiamo ilgio kampus ir tinkamu kampu. Jo dėka, supjaustymo vieta bus tvarkinga ir tolygiai lygi.

Tai, kaip klijuoti lubų grindjuostes ir plastikinį kampą į sieninį dangtį

Kaip klijuoti plastikinį kampą prie ekrano užsklandos?

Šiandien, kampų ant sienos ir tapetų montavimas, skystų nagų naudojimas yra įmanomas. Jie greitai suvokia ir puikiai sukibę su naudojimo vieta. Yra net mišiniai, kurie suvokiami akimirksniu - tai pašalina būtinybę taikyti šlifavimo juostą, kad būtų geriau sureguliuota medžiaga. Naudokite tokius nagus, kur norite įklijuoti plastikinį kampą ant subtilaus tapetų paviršiaus.

Iš esmės, bet kokie su montavimo jums nebus susiduria su sunkumais, pagrindinis dalykas, turi būti labai atsargūs, kad dėmė paruoštą apdailos ir naudoti tik aukštos kokybės lipnios sprendimus. Jei pageidaujama, naujokas, neturintis statybos darbų patirties, gali atlikti šį darbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 42 = 52