Teisingas pusapvalių kranų remontas

Teisingas pusapvalių kranų remontas

Pusiau apsisukančių kranų tipai ir jų sugedimo rūšys

Šiuo metu statybinių medžiagų rinka yra labai įvairias kranų rūšis. Vyras, įgyti sau vandentiekio elementas, atkreipė daugiau dėmesio į dizainą, jis nėra vadovaujasi produktų kokybę, taip pat į tai, ar konkretus variantas kranu tinka sąlygas, kurios bus naudojamos ateityje, ypač jei iš čiaupo vandens.

Teisingas pusapvalių kranų remontas

Pusiau posūkio vožtuvo diagrama.

Didžioji dalis
Teisingas pusapvalių kranų remontasmaišytuvų suskaidymas paaiškinamas padidėjusiu vandens kietumu ir prastos dalių kokybe.

Daugelis pusiau greito maišytuvų savininkai labai greitai susiduria su jų sugedimu ir galvoja apie tai, kaip tinkamai suremontuoti.

Paprastai tokie kranai sugedimo atveju prasiskverbia per vandenį, kuris pirmiausia tekėja per ploną konstrukciją, o tada galinga srovė. Iškart reikia pasakyti, kad neteisingas remontas veda į tai, ką poluoborotny vožtuvą per trumpą laiką nustoja šlapintis, ir tada pradeda ištekėti. Savo ruožtu, pusiau sukamąsias maišytuvus - tai gana paprastas dizainas, todėl remontą galima atlikti savarankiškai, be specialistų pagalbos.

Nepaisant labai įvairių tipų ir formų duomenų kranų, tai dar galima skirti 2 pagrindinius tipus: kai kurie iš šių maišytuvai keraminės ašidėžėms kitų įprastų guminių tarpiklių. Krano nutekėjimo priežastis paslėpta ašies dėžėje. Net nepaisant to, kad keramikos guolių dėžės pertrauka tik nieko, dar ten yra plastikinis padas įdėklas, kuris yra atsakingas už tvirtinimo tankis keramikos įdėklai, todėl neatmeta savo nesėkmę. Atsižvelgę ​​į tipą, galima suprasti, kokį remontą reikės kranui.

Pusiau posūkio vožtuvo remontas

Pusiau posūkio vožtuvo įtaiso diagrama.

Prieš pradėdami dirbti, turite išjungti vandens tiekimą į butą. Be to, jei yra tokia galimybė, geriausia pašalinti ir išardyti kraną: atsukite tvirtinimo varžtus, taip pat karšto ir šalto vandens jungtis. Po to, kai maišytuvas visiškai išimamas, būtina nuimti dangtelį: ją galima visiškai išjungti rankomis prieš laikrodžio rodyklę. Tada jums reikia atsukti varžtą, laikantį krano rankeną, skerspjūvio atsuktuvu ir visiškai jį pašalinti dekoratyviniu dangčiu. Šie elementai geriausiai sukami ranka prieš laikrodžio rodyklę, kad nebūtų pažeista danga. Tada, naudodamiesi veržliarakčiu, atsukite krano ašį ir nuimkite.

Krano ašis su keramikiniais įdėklais turi būti išmontuota, kad patektų į sugedusį tarpiklį. Verta paminėti, kad polietileno tarpiklis skirtingose ​​tokių dėžutės versijose gali būti skirtingas, todėl geriau eiti į parduotuvę, turėti seną rankoje. Polietileno tarpiklio pakeitimas visiškai išsprendžia nutekėjimo problemą, todėl, įdiegus šį elementą, galite pasukti ašį ir padėkite ją į pradinę padėtį.

Pusiau atvirkštiniai kranai su ašimi su tarpikliu taip pat yra lengvai pavaldūs, kaip ir su keramika. Apskritai, galima išardyti maišytuvą ir ištraukti ašį, kad būtų pakeista tarpinė, kaip aprašyta aukščiau. Be to, krano savininkai turėtų nuspręsti, ar jie nori visiškai pakeisti ašį, ar nori apriboti tarpines. Svarbu tai, kad šiuo atveju tarpikliai pakeičia problemą tik tam tikrą laiką. Daugelis ekspertų rekomenduoja visiškai pakeisti ašidėžės dėžę, nes tai galbūt dėl ​​pačios ašies dėžės trūkimo problemų. Jei norite nusipirkti naują saugyklą parduotuvėje, vėl geriau, turėdamas ant rankos seną, kad nesusidarytumėte su pasirinktu šio maišytuvo elemento modeliu. Naujasis dėžutė yra įdiegta vietoj senojo, tada visi elementai yra surinkti į pradinę padėtį.

Norint atlikti remontą, reikės šių medžiagų ir įrankių: tarpinių arba keičiamų dėžių, veržliarakčių, Phillips atsuktuvų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 39 = 44