Violetinė tapetė miegamojo interjere: naudingos taisyklės (nuotrauka)

Violetinė tapetė miegamojo interjere: naudingos taisyklės (nuotrauka)

Nuotraukos
Ką galiu patarti žmonėms, kurie nori papuošti miegamąjį violetinėmis tapetomis? Kaip tai padaryti kartu su kitomis spalvomis? Šiame numeryje būtina atsižvelgti į dominuojančią alyvmedžių spalvą, nepaisant jos minkštumo ir rafinuotumo. Visa papildoma informacija tokioje patalpoje turėtų būti skirta tik reikiamiems akcentams. Tačiau violetinis atspalvis nėra suvokiamas kaip sunkus, net jei jis naudojamas dideliais kiekiais.

Violetinė tapetė miegamojo interjere: naudingos taisyklės (nuotrauka)

Nuotrauka 1. Miegamasis su violetiniu tapetu atrodo turtingas ir įdomus, tačiau likusio apdailos pasirinkimas turi būti labai kruopščiai priartintas, kad nebūtų perkrautas vidus.

Spalvų derinys miegamajame

Gerai pateiktame interjere pabrėžiami keli neutralios spalvos elementai. Pavyzdžiui, baltos baldų apmušalų ar baltų gėlių vazonai, dedami ant kambario perimetro. Be to, gražiai violetinės tapetai atrodo kartu su pieno, rožinės, šviesiai rudos ar aukso tonus.

Kiekviena įvairių spalvų su purpurine spalva kombinacija būdinga tam tikrai krypčiai miegamojo dizaino ir sukuria unikalią atmosferą.

Kartu su pieno atspalviu, švelniai apibūdina imperijos stilių ir vizualiai išplečia kambarį.

 1. Violetinė tapetė miegamojo interjere: naudingos taisyklės (nuotrauka)

  Nuotrauka 3. Juodosios grafikos lipdukai ant purpurinių sienų padės įvairinti interjerą.

  Violetinė, kaip ir visos spalvos, turi skirtingus atspalvius, kurie gali būti tamsūs arba šviesūs. Tai apima:

  • Alyva;
  • levanda;
  • violetinė;
  • violetinė;
  • ametistas;
  • slyva;
  • mėlynieji;
  • fuksija;
  • gervuogė;
  • Rašalas.

  Be to, spalvų derinys, tekstūros reljefas, blizgančio ir matinio paviršiaus derinys yra svarbus. Kuo tokios savybės bus ryškesnės, tuo išraiškingiau bus interjero dizainas.

  Pasirinkdami miegamojo violetines tapetą, reikia atsižvelgti į kambario dydį ir bendrą stilių. Įdomus sprendimas yra alyvų spalvos naudojimas kaip šviesus, mažas elementas. Tai gali būti šoninė siena arba erdvė prie lovos galo, papuošta violetiniais tonais. Jei miegamojo interjere naudojamas apšvietimas šviesiai violetiniu, tuomet grindys turi būti padengtos šviesia mediena. Kambaryje su tamsesnėmis tapetomis grindys turi būti gilios ir prisotintos (1 nuotrauka).

  Kontrastingiems gerbėjams tinka juodos ir baltos plytelės puoštos grindys. Panašus miegamojo dizainas sukurs intrigos, mįslių, pomėgių atmosferą.

  Naudingos taisyklės

  Norėdami vizualiai padidinti erdvę, klasikinio stiliaus miegamojo sienoms, galite pasirinkti dviejų tipų tapetų, vieną violetinę ir kitus - silpną purpurinį spalvą su gėlėmis arba auksiniu rašalu. Jie yra klijuoti bet kokia tvarka, kuri jums tinka. Netoli monotoniškai dažytos sienos yra lova arba spintelė, kad nebūtų padengtos ornamentu ant tapetų. Tokio miegamojo baldai yra geriau pasirinkti juodą ar natūralios medienos spalvą. Taip pat bus pilka arba šviesiai rausva, bet likusi paletė atrodys nepasiekiama (2 nuotrauka).

  Violetinė spalva interjere turi tokią sąlygą: kuo didesnė jo dominavimo sritis, tuo lengvesnis turėtų būti atspalvis.

  Violetinė tapetė miegamojo interjere: naudingos taisyklės (nuotrauka)

  Nuotrauka 4. Atskiesta spalvingais tekstilės violetinės spalvos rytietišku stiliumi - puikiai tinka paauglei merginai.

  Violetinio miegamojo interjeras gali būti varginantis, jei ilgai likite kambaryje. Siekiant užkirsti kelią tokiai situacijai, tam tikros situacijos detalės turi būti patenkintos kitomis spalvomis ir atspalviais. Miegamasis, kurio sienos puoštos juodu ornamentu ar raštu, atrodo savotiškas ir įspūdingas. Tam galite naudoti vinilo lipdukus. Jie yra lengvai klijuoti ir lengvai pašalinami, todėl juos visada galima pakeisti (3 nuotrauka).

  Jei nėra noro susilpninti bendrą miegamojo foną juodos spalvos impregnavimu, rekomenduojama klijuoti tapetą su metalizuotu ornamentu ar gėlių piešiniu.

  Violetines tapetai, naudojami miegamojo dizainui, diktuoja savo įstatymus pagal visos aplinkos dizainą. Pavyzdžiui, interjero daiktai turėtų būti kitokio atspalvio. Jei į šią taisyklę neatsižvelgiama, tada bendra situacija bus nepalanki ir sukelia asomniją (miego sutrikimą). Negalima kategoriškai teigti, kad violetinė situacija visiškai priešinga. Tačiau jis turėtų būti dedamas ant pilkos arba baltos sienos fono. Interjere praskiestoje prisotintoje spalvoje gali būti užuolaidos, lovatiesės ir pagalvės, kurių spalva turi būti geltona, tamsiai raudona, ryškiai oranžinė, Afrikos stiliaus (4 nuotrauka).

  Milžiniškas violetinės spalvos vartojimas jautriuose asmenyse sukelia apatiją. Dėl to neturėtumėte naudoti jo kaip vyraujančios spalvos. Tačiau visi purpuriniai atspalviai veikia širdies ir kraujagyslių sistemoje. Ir kartu su oranžine ir geltona net padidina savigarbą. Profesionalūs dizaineriai pataria naudoti tapetą su alyvmedžių atspalviu, nes violetinė vizualiai sumažina erdvę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

97 − 91 =