Skysti tapetai iš laikraščių – sienų apdailos pagrindas (virimo technika ir taikymas)

Skysti tapetai iš laikraščių – sienų apdailos pagrindas (virimo technika ir taikymas)

Šiuolaikinėje rinkoje yra daug įvairių sienų dangų. Tai klasikinis, skystas tapetai, taip pat dekoratyvinis apdaila. Jei medžiagai trūksta pinigų arba turite įklijuoti nedidelę sritį, savo rankomis galite padaryti tapetą iš laikraščių - tai paprasta užduotis, su kuria susidurs kiekvienas.

Tarp šios parinkties naudojimo privalumų yra šie dalykai:

 • Maža kaina. Praktiškai visi turi popieriaus kolekciją namuose, o papildomos kompozicijos sudedamosios dalys bus labai pigios;
 • Minkymo ir mažų, ir didelių kiekių;
 • Darbui nereikia specialių žinių ir įgūdžių, o sprendimo parengimo instrukcijos yra gana paprastos ir suprantamos.

Medžiagų ir įrankių paruošimas

Skysti tapetai su savo rankomis yra gana paprasti. Darbui bus reikalingi šie komponentai:

 • laikraščiai;
 • grynas šiltas vanduo, kuris bus pagrindas būsimai kompozicijai;
 • Spalvinis pigmentas vandens dažams (spalva parenkama pagal individualius poreikius);
 • lipnus PVA tirpalo stiprumui ir elastingumui;
 • Labiausiai aukštos kokybės alavista.

Iš įrankių būtina paruošti:

 • gręžtuvas ar atsuktuvas, turintis specialų purkštukų maišyklę, skirtą šlifuoti popierių norimam nuoseklumui;
 • kibiras ar kitas tirpalo bakas;
 • mentele.

Paruošimo technologija

Skysta tapetų gamyba yra gana paprasta užduotis ir susideda iš kelių etapų:

1. Jums reikia paimti 200 g popieriaus (skaičių galima apskaičiuoti priklausomai nuo reikalingo kiekio), supjaustyti juostelėmis arba susmulkinti iki smulkių dalių, tada įdėti į kibirą ir užpildyti 1,25 litro šilto vandens.

Popierius ar laikraštis supjaustomas ir užpildomas vandeniu

2. Norėdami visiškai mirkyti ir impregnuoti vandeniu, kompoziciją reikia įpilti maždaug valandą.

3. Tada naudodami sėjamąją arba maišytuvą, tirpalą reikia sumaišyti ir įmaišyti į vienodą masę.

Naudodami maišytuvą, įnešame į homogeninę masę

4. Pridėkite 2 pasirinktos spalvos dažymo dangtelius, kad galėtumėte dažyti norimą tonas.

Dažų ir klijų pridėjimas

5. Vėliau į tirpalą įpilama 20 g PVA klijų, o visa medžiaga dar kartą kruopščiai sumaišoma.

Mišinys kruopščiai sumaišomas

6. Paskutiniame žingsnyje įpilama 200 g gipso. Medžiaga greitai užfiksuoja, todėl iškart po to būtina pradėti taikyti tirpalą.

Skystis taip pat gali būti pridėtas su blizgučiais ar spalvotais plaušais, o tai dar labiau padidins originalumą.

Vaizdo įraše: skysta tapetai iš laikraščių.

Kaip pritaikyti mišinį

Pati paraiška yra gana lengva ir lengva. Iš anksto valomas paviršius turi būti apdorotas gruntu. Po susidariusios masės, paviršių tolygiai paskirstykite sluoksniu mentele. Visas tirpalas tirpalas prasideda po dienos.

Taikymo fonas iš laikraščių procesas

Skysti tapetai sienoms yra bekvapiai ir gana paprasti naudoti. Be to, sudėtis sudaryta iš beveik nekenksmingų ir saugių sveikatos komponentų.

Fonai iš laikraščių interjere

Laikraščių tapetai interjere atrodo gana originalūs ir ekscentriški. Kai kuriais atvejais jie atrodo tikrai neįprasti ir gražūs. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad bendras kambario dizainas turi būti suderintas su pasirinktu sprendimu. Mūsų laikais yra kelios stilistinės kryptys, kurios padės tapti tapetų laikraščiais nuostabiu papildymu į bendrą diapazoną, tačiau žymiai atkreipia dėmesį į juos.

Šiuolaikinis stilius

Laikraštyje, tapetai neturi būti ant visų sienų kambaryje. Norint pasiekti pageidaujamą efektą, pakanka papuošti vienos sienos skysčiu sieninį popierių, kuris prie įėjimo tuoj pat sugeria akis. Be to, galite pridėti kitų interjero detalių, susijusių su "laikraščių" temomis. Tai gali būti laikraštis su laikraščiais ar kitais baldais. Taip pat iš senojo popieriaus galite užsidaryti savo lempą.

Dizaineriai pataria statyti juodai baltų atspalvių žaidimą, dėl ko kambarys atrodys modernus ir harmoningas. Jei norite, galite pridėti keletą ryškių akcentų.

Stilius retro

Laikraščių pavidalu dažniausiai naudojami retro stiliai. Labiausiai panašiam atvejui rekomenduojama naudoti praeities laikus. Jei to nėra, jį galima rasti internete ir spausdinti, daugiausia laikraštyje. Gana dažnai interjere, laikraščių tapetai yra naudojami dekoruoti arkų, kolonų ir erkett.

Siekiant glaudesnio požiūrio į retro stilių interjerą, galite pridėti keletą dalykų iš tų laikų. Tai gali būti vinilo grotuvas, juodos ir baltos televizijos ir kitos detalės.

Laikraščių naudojimas pagal ekrano užsklandą

Laikraščio tapetai yra geras ir pagrįstas sprendimas. Pagrindinis privalumas yra tai, kad popieriaus pagrindas nereikalauja glaistymo ir gruntavimo sienelės. Laikraštinis popierius labai susipainioja, kai yra drėgnas, o po pilno džiovinimo jis ištempia ir slepia daugybę sienų dangos defektų. Tai sutaupys ne tik laiko, bet ir medžiagos įsigijimo išlaidas.

Šiuo atveju galite naudoti bet kokį visą senojo ar naujo rišiklio laikraštį. Įklijavimas vyksta keliais etapais:

1. Senos dangos pašalinimas ir trūkumų pašalinimas. Norint pasiekti idealią substrato būklę, paviršius turi būti tinkuojamas.

2. Gruntavimas. Sudėtis pagerins medžiagų tarpusavio sukibimą, taip pat sustiprins senojo gipso sluoksnį ir užtruks gleivių ir pelėsių atsiradimą ant sienų.

3. Kitas žingsnis - tapetų klijavimas.

4. Sienos vietoje su klijais pritvirtinkite laikraštį ir švelniai jį išlyginkite.

5. Kitas lapas yra įklijamas taip pat.

6. Norėdami sureguliuoti rezultatą, apdaila su laikraščiais turi būti padengta apsauginiu laku. Tai daugiausia vandens pagrindu pagamintas lakas, nes greitai išdžiūsta ir neturi kvapo.

Sienų klijavimas laikraščių tapetais yra gana originalus ir neįprastas, todėl reikalingas ypatingas požiūris ir vaizduotė. Absoliutus pranašumas yra minimali naudojamos medžiagos kaina, taigi, jei rezultatas netinka, apdaila nebus maloninga. Norėdami gauti aukštos kokybės dangą, svarbu laikytis visų rekomendacijų, kaip paruošti ir įklijuoti skystą tapetą iš laikraščių. Tada galų gale gausite gražų ir patrauklų interjerą.

Laikraščiai vietoj tapetų (2 vaizdo įrašai)

Sienų registracijos variantai laikraščiuose (36 nuotraukos)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

93 − = 85