Dieťa pre dvoch chlapcov: pánska izba pre deti a dospievajúcich

Dieťa pre dvoch chlapcov: pánska izba pre deti a dospievajúcich

Detská izba pre dvoch chlapcov je samostatný svet, dokonca aj vesmír, ktorý žije podľa vlastných zákonov. Interiér takéhoto predpokladu by mal zodpovedať potrebám dvoch škodlivých, neklidných a extrémne zvedavých osobností.

Zvláštnosťou chlapcov v každom veku je, že netolerujú spoločenstvo, monotónnosť a nudu.

Dieťa pre dvoch chlapcov

Nemôžu byť dlho obsadené žiadnou vecou, ​​všetko potrebuje rozmanitosť. Ideálne plnenie škôlky nie je niečo, čo je jednoducho krásne a funkčné. Pokiaľ je to možné, počet vnútorných prvkov by sa mal premeniť, sklopiť, rozvinúť, presunúť a pokiaľ je to možné, nerušiť. Dospelý neuveriteľne ťažké pochopiť, čo by mohlo viesť tú či onú myšlienku detí: ich izba môže byť premenený na športový štadión, pretekárska dráha, miesto vojny alebo prírodné katastrofy, rovnako ako platformu pre budovanie prístreškov, chát a domov do vankúšov. V tomto prípade sa môžu prejaviť všetky zmeny počas dňa a dokonca niekoľkokrát.

Baby dizajn pre dvoch chlapcov

Dieťa pre chlapcov

Dvaja synovia v rodine - to je skutočné šťastie. Ale zároveň a celá katastrofa pre interiér. Všetko, čo je možné odskrutkovať, sa odskrutkuje, všetko, čo sa môže zlomiť, je povinné prelomiť a všetko, čo sa dá presunúť, nevyhnutne skončí v inej časti miestnosti.

Dieťa pre dvoch chlapcov

Plánovanie dizajnu detskej spálne pre dvoch chlapcov na prvom mieste by malo brať do úvahy najmenej päť faktorov:

 • vek detí a vekový rozdiel;
 • charakter a preferencie synov;
 • funkčnosť miestnosti;
 • pevnosť, spoľahlivosť a trvanlivosť vnútorných predmetov;
 • bezpečnosť.

Dieťa pre dvoch chlapcov

Zároveň by mal byť interiér zdobený príslušným štýlom. Mäkká posteľná bielizeň bude určite ošklivá voči ošklivosti a synovia skôr či neskôr budú mať horúcu túžbu diverzifikovať farebnú paletu. Napríklad pomocou markerov, gvaše, samolepiek, zubnej pasty, rúžu alebo dokonca leštidla na topánky.

Pred začatím realizácie plánov organizácie a dizajnu detského priestoru je dôležité určiť, čo ešte treba urobiť a čo robiť. Voľba by mala byť v mnohých ohľadoch založená na veku detí.

Dieťa pre dvoch chlapcov

Detská izba

V ranom detstve chlapci nevykazujú osobitnú všestrannú činnosť. V tomto období svojho života je dôležitý mier, pohodlie a pocit bezpečia. Zároveň by mal mať interiér deti, aby niečo urobili: kreslenie, hranie hier alebo napríklad čítanie. Ak chcete sústrediť pozornosť synov na skutočne užitočné veci, mali by ste priestor priestor rozdeliť do funkčných oblastí.

Baby dizajn pre dvoch chlapcov

 • Spací priestor. Poschodová posteľ pre dojčatá je neprijateľná, pretože pád z takej zdanlivo nevýznamnej výšky môže spôsobiť zranenia, výkriky a hysteriku. Lôžka môžu byť umiestnené pozdĺž dvoch protiľahlých stien tak, aby sa deti mohli navzájom vidieť a rozprávať sa navzájom. Pod posteľami je vhodné umiestniť odkladací priestor, kde môžete umiestniť hračky, spacie potreby alebo veci. Na stenách lôžok môžete visieť v ráme s fotografiami s potlačenými svetlými a neobvyklými okamihmi života detí.

Dieťa pre dvoch chlapcov

 • Pracovná oblasť. Pracovná oblasť je miestom kreativity a experimentovania. Nevyhnutne potrebujete široký stôl, kde môžete robiť remeslá a remeslá, pohodlné stoličky, ako aj rad nízkych políc na ukladanie písaného a umeleckého príslušenstva.

Dieťa pre dvoch chlapcov

 • Zóna hry. Priestor pre hry by mal obsadiť aspoň polovicu priestoru miestnosti. Tu môžete umiestniť zásuvky a truhly na hračky, nízke jemné bály, rovnako ako všetky mäkké predmety, na ktoré môžete skákať a preskočiť.

Dieťa pre dvoch chlapcov

 • Funkčná oblasť. Skrinky, stojany a skrinky by mali byť umiestnené v samostatnej oblasti. Po prvé, vyhnú sa túžbe vykopať veci pri hľadaní niečoho zaujímavého a uľahčiť proces čistenia.

Baby dizajn pre dvoch chlapcov

Interiér by mal byť navrhnutý v súlade s oblasťami škôlky: spálňa - klasické mäkké poltóny, upokojujúce mysle detí; Pracovná oblasť - najľahšia časť miestnosti, kde môžete pohodlne pracovať; detské ihrisko - svetlé a zaujímavé výtlačky, fotky a obrázky, veľa hračiek, drobností a zábavných vecí.

Funkčná oblasť by mala byť čo najviac nudná a neatraktívna.

Dieťa pre dvoch chlapcov

Teen Room

Interiér detskej izby pre mládež je predmetom samostatného rozhovoru. Dospelí chlapci sú neuveriteľne aktívni, zvedaví a všadeprítomní, takže potrebujú len vhodné podmienky pre správnu formáciu osobnosti. Tu je opäť potrebné prijať rozdelenie priestoru do zón.

 • Spálňa. Zóna odpočinku by mala byť zaujímavá. Posteľná posteľ alebo loft posteľ by bola vynikajúcou voľbou. Vedľa postele je lepšie usporiadať malú poličku alebo pár nočných stolíkov, kde deti budú môcť ukladať všetky druhy vecí, od pestrej letáky, končiť častí raz rozbitých hodiniek a hračiek. Ak nie je takýto "sklad", potom pod matracemi a posteľami sa pravidelne objavujú zhluky odpadu a odpadu.

Dieťa pre dvoch chlapcov

 • Pracovná oblasť. Čítanie alebo štúdium pre adolescentov môže byť skutočnou skúškou, ak pracovný priestor nie je správne navrhnutý. Priestor tejto časti miestnosti by mal zamerať pozornosť detí na dôležité veci z rodičovského hľadiska: knihy, zápisníky, učebnice a albumy.

Baby dizajn pre dvoch chlapcov

  Zamiešať záujem na vývoji kurzov je možné pomocou rôznych trikov: farebné a atmosférická plagát na stene zobrazujúci šialeného génia karikatúry, budovať niečo ťažšie, alebo napríklad, mapa sveta, navrhnutý v duchu skorých prieskumníkov alebo fotografie slávnej postavy - všetko to otvorí priestor pre let fantázie dieťaťa a stane sa takým motivačným faktorom.

Teenageri obdivujú napodobňovanie zaujímavých osobností. A v pracovnom priestore, nech sú títo ľudia námorníci, priekopníci a vynálezcovia, než hrdinovia z komiksu alebo filmov.

Dieťa pre dvoch chlapcov

 • Funkčná oblasť. Skrinky a komody pre teenagerov sú niečo samozrejmé a nespôsobujú zvláštnu túžbu, aby sa všetci obrátili hore nohami. A potom tieto prvky interiéru môžu byť umiestnené v celej miestnosti, na akomkoľvek vhodnom mieste.

Dieťa pre dvoch chlapcov

 • Zóna hry. Herná zóna pre teenagerov je snáď najťažšia v usporiadaní. Je potrebné brať do úvahy záujmy a preferencie synov, pripomínajúc si zároveň, že sa môžu cez noc zmeniť. Po prvé, táto zóna by mala byť priestranná. Chlapci môžu nájsť najviac nečakané použitie prázdnych štvorcových metrov: postaviť dom vankúšov, zorganizovať futbalový zápas alebo bojovať na vankúšoch ... Všetko je obmedzené len predstavivosťou detí. A okolité objekty.

Dieťa pre dvoch chlapcov

Vyzdobiť interiér škôlky pre dvoch dospievajúcich chlapcov je dosť ťažké. V prvom rade treba vziať do úvahy priania samotných detí. Je dôležité, aby sa nepokúšali manipulovať s ich názormi, nevyskúšať frázy "v poriadku, ako" a potom vyhlásiť, že si vybrali takýto interiér.

Samozrejme, slepé sledovanie ich myšlienok nie je ani najlepšou voľbou, ale je stále potrebné konzultovať so svojimi synov o farebnom rozsahu, nábytku a ďalších položkách.

Dieťa pre dvoch chlapcov

Steny detskej izby môžu byť zdobené zaujímavými plagátmi, plagátmi a fotografiami vašich obľúbených hercov alebo filmových hrdinov. Krása vytlačených ozdobných prvkov spočíva v tom, že sa dajú ľahko zmeniť alebo odstrániť.

Treba tiež zvážiť možnosť tvorby: vytvoriť steny vhodné na kreslenie. Výhodne viacnásobné. To sa dá urobiť pomocou značkovacej dosky, ktorá sa dá ľahko čistiť najbežnejšou špongiou.

Dieťa pre dvoch chlapcov

Interiér škôlky pre dospievajúcich by mal obsahovať rôzne "tajné" miesta. To je miesto, kde môžete skrývať rôzne zaujímavé alebo náhodne zlomené veci. V opačnom prípade sa všetky odpadky budú rozptýliť okolo tých najnečakávanejších miest v byte.

galéria Video

Fotogaléria

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

25 + = 34