Kaip uždėti arbatos stalą: teisingai klijavimas ir šventinis dekoravimas | +64 nuotrauka

Kaip uždėti arbatos stalą: teisingai klijavimas ir šventinis dekoravimas | +64 nuotrauka

Arbatos gėrimas yra gana dažnas kasdienis procesas. Tačiau kartais būna atvejų, kai reikia priimti svečius pagal visas taisykles. Tai taikytina ne tik pradinės paslaugos naudojimui, bet ir tinkamam prietaisų išdėstymui ir netgi stalui. Čia svarbu kiekvienas mažas dalykas (šakutės, peilis ir šaukštai). Arbatžolių servisas turėtų būti atliekamas laikantis nustatytų etiketo taisyklių. Apsvarstykite šventės rengimo ir dekoravimo procesą.

Pasirengimas registracijai

Norėdami organizuoti atostogas, turite laikytis tam tikrų taisyklių ir rekomendacijų. Ir pasiruošimas turi prasidėti iš anksto. Visų pirma tai susiję su tinkamo stalo pasirinkimu. 

Lentelė

Yra keletas arbatos geriamojo stalo pasirinkimo reikalavimų. Pvz., Stalviršio dydis turėtų būti toks, kad jį būtų galima lengvai priderinti prie visų stalo įrankių, dekoracijų ir arbatos. Tuo pačiu metu taip pat turite apsvarstyti svečių skaičių. Jei nėra tinkamų baldų, galite užsisakyti arbatinuką pagal "švediško stalo" principą. Tokiu atveju turėsite be kėdžių, nes tai suteiks nemokamą prieigą visiems svečiams. Ši parinktis yra optimali dienos ceremonijoms.

Arbatos gėrimo stalo paruošimas

Jei svečių priėmimas vyks nedidelėje patalpoje, baldų išdėstymas turėtų būti atliekamas labai atsargiai. Jei vietovė leidžia, tada geriau įdėti į centrą stalą. Priešingu atveju optimalus sprendimas bus netoli sienos. Pirmasis variantas yra geras, nes visi svečiai turės nemokamą prieigą prie stalo.

Padaryti arbatos stalus

Spalva

Prieš patiekiant šventinį stalą, ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į spalvų dizainą. Visi elementai turėtų būti optimaliai sujungti. Tai visų pirma taikoma staltiesėms, servetėlėms ir interjerui. Balta staliukas yra klasikinis variantas, juose gali būti įdėtos servetėlės ​​ir ryškių spalvų arbatos rinkinys.

Arbatžolės servisas

Norėdami išgirsti raziną, galite naudoti iškeptų gėlių puokštę įdomioje ir originalioje vazoje. Taip pat svarbu, kad gėlės būtų tinkamai parinktos ir sulankstytos į pradinę kompoziciją.

Gėlės neturėtų turėti ryškios savitos kvapo, netrukdydamos arbatos gėrimo ir saldumynų skonio. Jie turėtų tik papuošti interjerą, bet netrukdyti ceremonijai.

Stalelio apdaila

Fonas

Desertinių stalo aptarnavimas prasideda pasirinkus staltiesę, nes tai yra fonas ir turėtų atrodyti gražiai. Dėl to rekomenduojama gaminius pagaminti iš natūralaus audinio. Tokiu atveju staltiesė turėtų būti lova atspalvis: šviesiai mėlyna, švelnus rožinis, grietinėlė ir pilka.

Staltiesė arbatui

Žinoma, yra išimčių. Čia verta prisiminti, kad spalva veikia svečių nuotaiką, todėl labai svarbu, kad staltiesės pasirinkimas būtų labai atsargus. Tekstilė turėtų būti parinkta pagal pasirinktą atostogų temą. Jei pageidaujate, galite naudoti kontrastingą spalvą. 

Svarbiausia, kad staltiesė buvo optimaliai derinama su spalvų registracija patalpoje ir jos fonu, puikiai kontrastas arbatos servisas, servetėlės ​​ir dekoracijos. Tai nustatys teisingą akcentą.

Skaidri staltiesė arbatos gėrimui

Puikus sprendimas yra pasirinkti staltieses su modeliu. Dažniausiai pirmenybė teikiama drobėms žydruose žirneliuose arba narve. Ir atnešti romantizmo pastabą, geriau rasti staltieses su gėlių raštu.

Arbatos staltiesės pasirinkimas

Svarbu yra staltiesės dydis. Jis turėtų apimti stalo kraštus ir pakabinti ne daugiau kaip 35 cm. Apvalios arba ovalios lentelės vertė yra 25 cm. Taip pat rekomenduojama pasirinkti paruoštus dangčius, puikiai suvokiančius stalviršį.

Koks dydis pasirinkti stalą ant stalo

Servetėlės

Saldžios stalo padavimas nėra be servetėlių. Šiuo atveju nerekomenduojama naudoti vienkartinius popieriaus gaminius. Žinoma, jei jie turi originalią išvaizdą ir yra optimaliai derinami su staltiese, tada jų naudojimas yra leidžiamas, draudimas yra tik monotoniškas ir nuobodus produktus.

Kaip papuošti stalą su servetėlėmis

Neseniai buvo įprasta įdėti servetėles po plokštele. Tačiau šiandien originalus sprendimas bus įvairūs skaičiai iš jų, kurie yra tiesiogiai susiję su priemonėmis. Tai pridės svarbios ceremonijos.

Kaip papuošti arbatos stalą su servetėlėmis

Vaizdo įraše: stalo etiketas: kaip ir ką tarnauti arbatoje.

Desertų apgyvendinimas ir dekoravimas

Desertų išdėstymas yra neramus ir atsakingas procesas. Žinoma, jūs galite tai padaryti arbatos metu. Tačiau tai nėra pats sėkmingiausias sprendimas. Desertų apgyvendinimas ir dekoravimas turi būti apgalvotas iš anksto. Ekspertai rekomenduoja kurti modelius ir galvoti apie viską, kas yra jūsų galvoje. Dėl to, ceremonijos metu bus išvengta neramumų.

Arbatžolės servisas

Būtina išspręsti šiuos aspektus:

 • kompozicija bus asimetriška arba simetriška;
 • Leidžiama naudoti daugiasluoksnius stendus ar patiekalus su lėkštuku;
 • Vieta desertų centre ar arčiau kraštų.

Pradėkite nuo centrinės stalo rekomenduojamus desertus, palaipsniui pereikite prie krašto. Norėdami tai padaryti, naudokite stendus, lentynos, aukštus konteinerius ir dekoratyvinio popieriaus dėžes. Su jų pagalba jūs galite efektyviai naudoti laisvą vietą ant stalo. Šis metodas yra labai populiarus.

Kaip organizuoti desertus ant arbatos stalo

Gana geros galimybės:

 • tortas centre;
 • smulkūs saldainiai;
 • Aukštos vazos su karamelės apdaila ant krašto.

Tai yra klasikinės arbatos ceremonijos desertų derinimo galimybės. Žinoma, galite naudoti daugiau originalių sprendimų.

Svarbu! Nerekomenduojama užkąsti po saldaus. Be to, jūs negalite įdėti desertų į akinius, šiuo tikslu naudojami specialūs indai, pvz., Dubenys.

Šventinio arbatos stalo pristatymas

Apgyvendinimo sąvoka ir lygiai

Papuošiant arbatos ceremoniją, verta rinktis koncepciją. Arba ji gali būti organizuota kinų, japonų ar rusų kalbomis. Pastaroji galimybė yra labai populiari, nes tai yra mūsų kultūros pagrindas. Pagrindinis dalykas čia yra samovaras. Jis gaus originalumą ir nepamirštamą priėmimą.

Samovaras ant arbatos stalo

Žinoma, taip pat svarbu turėti desertų lygį. Svarbu atsižvelgti į jų skaičių. Jie turėtų būti įrengti taip, kad jiems būtų atvira prieiga. Jei lentelė yra maža, daugiapakopė paskirties vieta yra vienintelė galimybė paslėpti šį trūkumą.

Kaip padaryti saldus stalą

Specialūs patiekalai

Norėdami įdėti desertą ant arbatos stalo, naudokite specialius patiekalus. Be to, neįmanoma surengti pilnos ceremonijos. Norėdami išspręsti šią problemą, naudokite įvairius dizainus, kurie skiriasi savo spalva, forma ir išvaizda.

Norėdami gaminti arbatos stalą, rekomenduojame naudoti tokius patiekalus:

 • paprastos ir daugiapakopės knygų spintos;
 • specialūs saldainių ir kepimo laikikliai;
 • pyragaičiai;
 • įvairių formų ir spalvų desertinių plokštelių.

Saldžios vyšnios ant arbatos stalo

Geras variantas yra plokščių naudojimas gėlių ar vaisių pavidalu. Bet kokiu atveju, saldainiai duoda džiaugsmą ir smagu, todėl jų pateikimas turėtų atitikti tai. Ir tai daroma ne tik formos, bet ir atspalvių. Tai gali būti violetinė dėmių ar aviečių-geltonų patiekalų.

Plokštės vaisių pavidalo

Taip pat lentelės dizainui rekomenduojama naudoti aukštus akinius, stiklines vazas, pialles, lėkštes ir daugiasluoksnius knygų spintelės.

Arba šią schemą galima naudoti:

 • uždengti stalą su mėlyna staltiesė ir servetėlės;
 • dešinėje centre ant vieno mažo lentynos pyrago;
 • cukraus dubenėlis su šaukštu;
 • vynas, pienas ar kiti papildomi gėrimai;
 • Jūs galite patiekti su grietine;
 • aliejus su peiliu ant lėkštelės;
 • ant stiklinės saldžios vatos, kuri suteiks dangaus šviesumo ir pojūčio dizainą;
 • papuoškite indus su mandarinu, taip pat naudokite citriną;
 • palikite dalį puodelių su arbata stalo.

Ši arbatos stalo patiekalas yra geriausias ceremonijai puikią vasaros dieną. Šiuo atveju visi stalo įrenginiai turėtų būti optimaliai derinami tarpusavyje. Todėl geriau įsigyti rinkinių, sudarančių tam tikrą skaičių lėkščių, puodelių ir saldainių stendų.

Svarbu! Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į likusią laisvą teritoriją. Jis gali būti naudojamas papildomų lengvų patiekalų įdėti.

Arbatžolės įdėjimas ir apdaila

Elementai dekoro

Arbatos gerinimo stalo dizainas apima įvairius dekoratyvinius elementus. Geras sprendimas yra sukurti stalą su desertų pavadinimais. Šiuo atveju jie turi atitikti temą. Be to, originalus papildymas bus įvairiomis keistomis vėliavomis, kurios suteiks išskirtinio dizaino dizainą.

Desertų apdaila su plokštelėmis ir vėliavomis

Jei yra laisvos erdvės, tai nereikia užpildyti jo, nes ne visada yra laiko ir galimybės paruošti desertus. Šiuo atveju optimalus sprendimas bus vazos su kita kompozicija. Vasarą tai gali būti gėlių puokštė, o rudenį - lapų kolekcija, kitoks atspalvis. Bet kuriuo atveju jūs turite įtraukti vaizduotę čia arba žiūrėti teminius vaizdo įrašus.

Arbatos stalo dekoras rudens stiliumi

Be to, kaip dekoro elementas, galite naudoti įprastą daugiasluoksnę knygų spintą. Pakanka tik iš jo išpigyti piramidę, užpildyti saldainiais ar įvairiais desertais.

Saldainių vieta ant arbatos stalo

Neprivalomi priedai

Keldami stalą, ypatingą dėmesį reikia atkreipti į papildomus priedus. Iš jų priklausys nuo to, kaip patogu svečiams surengti arbatos ceremoniją.

Tarp papildomų įrenginių ir įrenginių turėtų būti:

 • specialūs pincetai;
 • saldainiai;
 • šaukštai ledams;
 • Popieriaus formos puffs ir pyragams.

Saldaus stalo aksesuarai

Saldumynų pasirinkimas

Svarbus stalo arbatos gerinimo stalas yra saldumynų pasirinkimas. Indai turi būti maži ir partijomis. Tai leis svečiams lengvai juos pasiimti ir mėgautis skoniu.

Gera galimybė būtų:

 • Kepurės ar tortas. Tai pagrindinis svečias. Dažnai jie yra įrengti stalo centre.

Capsacks

 • Profiteroles, muros ir smulkūs pyragaičiai. Tokie lengvi desertai turėtų būti kiekvienoje arbatos ceremonijoje.

Profitroliai

 • Saldainiai ir kiti saldainiai. Šokoladas ir karamelė, marmeladas, želė ir zefyras - visa tai yra papildoma priemonė ir naudojama užpildyti lentelę.

Saldainiai ir marmeladai

Renkantis saldainius, reikia atkreipti dėmesį į jų išvaizdą. Jie turėtų atitikti arbatos gėrimo koncepciją ir būti optimaliai suderinti su fonu. Saldus sprendimas bus ir saldainiai kaip dovana. Su jų pagalba galite išskirti specialią raziną. Svečiai paliks gerą komentarą.

3 saldaus stalo idėjos (1 vaizdo įrašas)

Gražaus dizaino variantai (64 nuotraukos)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

95 − = 93