Du prancūzų stiliaus variantai

Du prancūzų stiliaus variantai

Prancūzija, kaip įvaizdis, susijęs su romantika ir rafinuotumu - toks yra prancūzų stilius namų interjere, taip pat kavinė. Tai elegantiška be jokių teiginių - visi dizaino elementai yra išrinkti harmoningai ir be pretenzijos, išlaikant erdvę lengvam suvokimui. Šio interjero svečiai pasakoja apie namo ar buto savininką kaip romantišką, subalansuotą žmogų su subtiliu nuojauta. Pagrindinės prancūzų stiliaus kryptys

Kurdami Prancūzijos buto interjerą savo rankomis, jūsų užduotis yra į savo sienas įkūnyti neatšaukiamą malonę. Tai įdomi kelionė į šalį, kurioje jie žino, kaip patogiai organizuoti savo erdvę.

Prancūzijos stilius interjere

Patrauklus rafinuotumas, keista objektai su istorija, prancūzai visai nenori, kad viskas tobulintų tobulumą. Tai labai sėkmingas kavinių dizaino pasirinkimas arba, kaip įprasta Prancūzijoje, kavinių. Kadangi šio stiliaus kryptis yra gana daugialypė, kartais pagal tai reiškia kelis dizaino variantus.

Galite pasirinkti vieną iš jų:

 • klasikinis prancūziškas stilius;
 • Provence arba, kaip vadinama Prancūzijos šalimi;

Prancūzijos stilius interjere

Abu jie turi savo ypatingą eleganciją, kad suprastų, kurį iš jų pasirinkti, jums reikia išsamiau išnagrinėti kiekvieną stilių. Spalvos prancūzų stilius labiau tinka balti.

Prancūzijos stilius interjere

Klasikinis prancūziškas stilius

Atkreipkite dėmesį, kad šis stilius yra vienas iš sėkmingiausių variantų virtuvės, miegamojo ir nedidelio privataus namo kambario dekoravimui. Kaip ir Provanso šalis, klasikinis prancūzų stilius interjere nesiekia atrodyti kaip adata. Priešingai, jis spontaniškai pasakoja apie kambario dizaino kūrimo istoriją - senovinius kėdes, močiutės karolius ant stovo, šviežią neatsargų puokštę elegantiškoje vazoje.

Prancūzijos vidaus spalvos mėgsta mažai raktus, jų fone dekoras yra ypač naudingas.

Prancūzijos stilius interjere

Taisyklės kuriant

Nors dizainas yra šiuolaikiškas, jis neturi būti brangus. Svarbiausia yra tai, kad visi daiktai parenkami vienoje dvasioje.

Pagrindinės stiliaus taisyklės:

 • Prancūzijos klasikinio interjero spalva: baltos, smėlinės, pistacijos, šviesiai mėlynos ir šviesiai rausvos spalvos bei kiti pasteliniai atspalviai;
 • kontrastų nebuvimas - sklandūs perėjimai;
 • visi baldų paviršiai ir matiniai apdailai;
 • ant sienų - matiniai dažai, gipso, tapetai su tekstiliniu raštu;
 • elementai, modeliuojantys ar imituojantys jį sienų ir lubų apdailoje.

Prancūzijos stilius interjere

Jei mes kalbame apie sienas, tada už butą tapetai su mažu gėlių raštu ir garbanos su maža koncentracija. Kartais sienų ir minkštų baldų spalvos grojamos vienu piešiniu.

Pagrindiniai stilistikos elementai:

 • dažytos šviesios spalvos baldai su senovinių pėdsakų;
 • kaltiniai baldų detalės;
 • įvairios kavos staliukai;
 • indai su stikliniais spinteliais;
 • tekstilė - užuolaidos, baldų ir aksesuarų apmušalai iš diskretinio natūralaus audinio;
 • Prancūzų langų naudojimas.

Ypatingas žavesys sukuria šviesių spalvų baldus, naudojant skirtingus senėjimo būdus. Tai gali būti purškimo, sagčių, dažų ir patinų nudegimo poveikis. Tokie baldai gali būti paimti iš močiutės, nusipirkta paruošta ar pagaminta savo rankomis.

Prancūzijos stilius interjere

Prancūzijos užuolaidos interjere sukuria ypatingą atmosferą. Jei anksčiau tokie užuolaidų variantai, kaip monochrominiai natūralūs audiniai ir telys, buvo naudojami tik kavinėje, dabar dabar jie dažniau būna ir namuose. Tai neįprastai jaukus - subtilus romantiškas šiuolaikiškas Prancūzijos.

Prancūzijos stiliaus dizaino priedai:

 • porceliano indai ir figūrėlės;
 • stiklo figūrėlės;
 • maži puokštės miniatiūrinėse vazose arba krepšeliuose ant stalų ir lentynų;
 • antikvariniai patiekalai;
 • nėriniai servetėlės ​​ir staltiesės su nėrinių elementais;
 • paveikslai, gobelenai, siuvinėjimai ir suvenyrai.

Sukūrę stilių a la France, negalima daryti be rankų darbo gaminių. Galbūt jūs norite padaryti dekupažą - ši technika puikiai tinka dizainui.

Prancūzijos stilius interjere

Virtuvė

Virtuvės atveju idealus yra apvalus stalas su išlenktomis kojomis arba net ir tokia pati kėdžių komplektas. Stalviršis pagamintas iš marmuro ir jo imitacijos, taip pat baldai su iš dalies atvirų lentynų. Geriausi virtuvės sienų spalvos - mėtos, baltos pistacijos ir baltos spalvos baldai.

Prancūzijos stilius interjere

Miegamasis

Lova su suklastota galvutė ir baldakimu yra įdomi Prancūzijos miegamojo idėja. Šio kambario spalvos yra švelni atspalviai iš rožinės ir mėlynos spalvos, taip pat smėlio tonai. Ypatingai šiuolaikiška spalva gali pagaminti iš natūralių audinių pastelinių spalvų užuolaidų - labai jaukus sprendimas miegamajam.

Prancūzijos stilius interjere

Svetainė

Pagal gyvenamojo kambario dizainą padės suklastoti stalai ir suolai, kartu su kėdėmis su tekstilės apmušalais. Minkšti baldai turėtų būti malti su rafinuotomis kalimo ir medžio drožyba. Prancūzijos gyvenamasis kambarys yra šviesus numeris su dideliais langais. Gražus spalvos žaidimas sukurtas plonais juodais elementais (kalimas, langai, baldų modeliai) ir balta erdve.

Prancūzijos stilius interjere

Kiti kambariai

Prancūzų dizaino vonios kambaryje santechnika gali būti pagaminta prabangiai - barokinė vonia, aukso maišytuvai, kriauklė ant stalo su išlenktomis kojomis. Tačiau galite žaisti minimalistinėmis detalėmis - tai grynas puritonas.

Koridoriuje tinka vyniojama paklodė ir ovalo formos veidrodis senoviniame rėme.

Prancūzijos stilius interjere

Puikus, jei po veidrodžiu bus pastatytas elegantiškas konsolė su išlenktomis kojomis - tai klasikinis Prancūzijos dvasios prieškambaris. Tokioje koridoriuje svečiai liko su visais niūriomis mintimis, apsuptomis buto romanso.

Prancūzijos stilius interjere

Prancūzijos langai

Prancūzijos stiliaus buto interjeras ir namas negali būti įsivaizduoti be tų pačių langų. Tai paprastai atliekama nuo grindų iki lubų su daugybe membranų. Jų naudojimas leidžia žymiai išplėsti erdvę, sunaikinti barjerą tarp kambario ir lango vaizdą. Taip pat gali būti ir portalų langų, kurie taip pat yra durys, kūrimo klausimas. Toks pasirodymas būtų tinkamas privačiojo namo kambariui. Vienintelis tokių langų niuansas yra jų didelė kaina.

Prancūzijos stilius interjere

Provence - prancūzų šalis

Prancūzijos interjeras šalies stiliumi ar Provence yra ypač patrauklus, kaip idėja sodybai. Tam tikrais būdais susikerta su klasikiniu, bet tam tikru būdu originaliu, stiliaus Provanso kilpa iš pietų vietų. Puikiai tinka kavinei, kurioje lankytojai bus perkelti iš įprasto miesto į išmatuotą Provansą.

Tai stilingas jaukumas ir komfortas, į kurį elegantiškas ir blizgus yra svetimas, turi savo ypatingą žavesį.

Prancūzijos stilius interjere

Taisyklės kuriant

Prancūzijos kaimo namų saulės regionų stilių interjeras yra lengvas. Šito stiliaus piešimo įkvėpimas, jūs galite paversti vieną iš kambarių į savo asmeninį Prancūziją.

Pagrindinės Prancūzijos šalies taisyklės:

 • Prancūzijos šalies spalva: balta, smėlio ir grietinėlė, levanda ir pistacija, terakota ir kiti prislopinti atspalviai;
 • "lupimo dažų" pritaikymas baldams, durims, sienoms ir langų dekoravimui;
 • keraminių plytelių gausa - ant grindų ir sienų;
 • mūrinis (arba imitacinis), ryškus gipso su senoviniais efektais;

Prancūzijos stilius interjere

Provence retai naudoja tapetą, tačiau, norėdamas surengti butą, galite pasirinkti brėžinių, panašių į mūro, akmens, medžio ar diskretiško teksto modelis. Galbūt kažkas žaliavinio medžio ir plytų balduose atrodo netinkamas - jis negali būti naudojamas, tačiau visas sienas gali susidurti su vienos tonos gipso.

Prancūzijos stilius interjere

Pagrindiniai stiliaus elementai:

 • paprastų formų baldai su ilgomis kojomis;
 • sienų dekoras iš medžio ir audinio, audinių dangos ant kėdžių;
 • senų priedų gausa, pavyzdžiui, stiklo vazos su plyšiais ir kalėjimo dangteliu, aliuminio kruopos, medinės kubilos ir kiti dalykai;
 • levanda, rozmarinas, nendrės vazose;
 • keraminiai dažyti suvenyrai;
 • sijos ant lubų, šviestuvai su medinėmis detalėmis;
 • langams - paprasti užuolaidos, medinės žaliuzės, nėriniai ir telyjai.

Prancūzijos stilius interjere

Ypatingą žavesį ir erdvę vaizduotei suteikia prancūzų užuolaidos. Kraštovaizdžio interjere tai gali būti paprastos lininės veislės su nėriniais ar telyjais. Langai turėtų būti mediniai, senas požiūris yra tobulas - langinės langams. Jei jūs dekoruojate kavinę, būtinai naudokite šį metodą.

Dėl kaimynystės Provencūzijos šalis yra perkelta italų stiliumi.

Prancūzijos stilius interjere

Butui šis stilius nėra pasirinktas taip dažnai, kaip klasikinis. Taigi jo dizainas pagal nutylėjimą prilygsta natūra sode nuo virtuvių langų ar svetainės, peržiūros iš salono prie verandos su molio vazomis laipteliais.

Prancūzijos stilius interjere

Virtuvė

Galbūt dėl ​​šio kambario ir miegamojo dizaino šis stilius gali būti šiek tiek neįprastas. Tačiau virtuvėje ir koridoriuje jis puikiai tinka. Tinkas, plytelės, seni baldai ir gausybė suvenyrų - visa tai virtuvėje yra gana įprasta. Provanso virtuvės - retų rūšių objektų kaupimosi vietos: žarijų, cinkuotų kaštonų, molinių puodelių ir kitų kaimo gyvenimo elementų.

Prancūzijos stilius interjere

Miegamasis

Jei yra Provanso stiliaus miegamojo dekoravimo sprendimas, tai natūralių spalvų, medžio, tekstilės su minkšta nuotrauka gausa. Miegamojo spalvos yra smėlinės, labai šviesiai mėlynos, rožinės ir levandos, kartu su medžio apdaila. Tarp įdomių sprendimų, skirtų miegamojo baldams, yra lova su raižyti širdimis, esančia ant galvos, kėdžių ir komodos su tuo pačiu dekoru.

Prancūzijos stilius interjere

Svetainė

Provanso gyvenamajame kambaryje nėra nieko geresnio nei židinys ir pinti baldai. Puikiai, jei pagal gyvenamojo kambario dizainą bus naudojamos pertvaros, pagamintos iš medžio, beždžionių sijų, plačios plokštės grindų (arba panašaus laminato). Šis gyvenamojo kambario paprastumas turėtų būti papildytas įdomiomis nuotraukomis.

Prancūzijos stilius interjere

Kiti kambariai

Prieškambario stiliumi Provence yra tikra erdvė, kur nėra baisi įvesti drąsiausias idėjas. Tai grindų plytelė, originali drabužių spinta su vagono efektu ir lupimo dažai. Gali būti apgyvendinti į kaustytomis geležies rėmo veidrodis, į senojo tipo, aukštos molio konteinerį skėčiai rėmo nuotrauka. Kuris gana drąsus miegamajam, tai gana priimtina koridoriuje.

Prancūzijos stilius interjere

Prancūzijos romaną savo namuose

Prancūzų stiliaus interjeras yra, visų pirma, romantiškas komfortas ir išskirtinį elegantišką. Dėl šios priežasties ji dažnai pasirenkama restoranams ir kavinėms. Išbandykite šį stilių, norėdami surengti butą, namus ar net vieną kambarį, pavyzdžiui, virtuvę ar prieškambarį.

Malonu, kad idėja užpildyti interjerą prancūzišku žavesiu nereikalauja visiškai renovuoti patalpų ir baldų. Kažkas gali būti perdažytas ir senstantis, seniems dalykams suteikiant naują pradžią.

Prancūzijos stilius interjere

Beje, tokie neįprasti dekoro elementai dažnai gali būti matomi kavinėje. Eikite į gražiai papuoštą kavinę ar restoraną, panašų stilių ir "žiūri" idėjas jūsų namuose.

Vaizdo įrašas

Nuotraukų galerija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 69 = 76