Interjeras arabų stiliaus: patarimai dėl apdailos (+36 nuotraukų)

Interjeras arabų stiliaus: patarimai dėl apdailos (+36 nuotraukų)

Arabų stilius interjere suteikia prabangaus ir elegantiškumo, kuris sukuria Rytų pasakos išvaizdą. Tačiau iš tiesų šis apdaila yra imituojama originalių baldų pagalba, dažų paviršiumi ir tekstilės gaminiais. Norėdami pabrėžti rytinę apdailą, gali būti plytelės su ornamentu, kuris dažnai naudojamas pamušalams ant grindų ir sienų. Kiekviename namo ar buto kambaryje nustatytos konkrečios interjero arabiško stiliaus savybės. Pakalbėkime apie juos išsamiau.

Arabų stilius interjere

Bendros arabų stiliaus savybės

Arabų stilius nenumato tuščių paviršių - viskas turi būti papuošta modeliu. Pagal islamo įstatymus negalima dėti patalynės ar sienų dažymo būstuose, kuriuose vaizduojami gyvūnai, žmonės ar augalai. Paveikslas yra keistas modelis, sudarytas iš Korano frazių ir dekoruotas papildomais ornamentais.

Tapyba arabų stiliaus interjere

Ypatinga Arabų modelių ypatybė yra aiški linija su mažiausių detalių aprašymu. Tokių arabeskų fonas turėtų būti sočiųjų spalvų: tamsiai raudonos, juodos, raudonos, smaragdinės.

Interjero arabiškų raštų sienos su raudonomis sienomis

Arabų stiliaus interjere yra daugybė tekstilės elementų:

 • Visi dekoratyvinės pagalvėlės. Jos turi būti skirtingo dydžio ir formos. Jie pagaminti iš šilko ir smiltainio, medžiagos paviršius dažomas aukso siuvinėjimu.
 • Kaip grindų danga naudojami kilimai su tankiu dažyto piešinio. Viename kambaryje gali būti kelių skirtingų spalvų kilimai. Kartais jie yra sumuštiniai ar šepečiai.
 • Plytelės yra pagrindinė grindų danga bet kurioje kambario patalpoje.
 • Kilimai taip pat naudojami sienoms dekoruoti. Pagal jų koncepciją jie yra tokie patys kaip grindų analogai.
 • Šviesos užuolaidos yra skaidrios ir permatomos medžiagos, kurios zoniruyut kambarys poilsio, darbo ir kitų profesijų erdvėje.
 • Langai dekoruoti storais užuolaidais su rytietišku motyvu, papildomai įrengtais lambrekinomis ir nėriniais.
 • Spalvų paletė yra kontrastinga, bet šviesi. Bet kuriame dekoro elemente sumaišomi keli sultingi atspalviai, sukuriamas sudėtingas modelis.

Gyvenamasis kambarys arabiško stiliaus raudona spalva

Tai yra pagrindinis arabų kambario dizaino motyvas. Be to, naudojami minkšti baldai su mažais matmenimis. Visa patalpos erdvė turi būti užpildyta dekoratyviniais elementais ir baldais.

Vaizdo įraše: kaip papuošti rytietiško stiliaus interjerą

Miegamojo apdaila

Arabų stiliaus miegamasis yra įvairių tekstilės medžiagų ir medžiagų. Sienos puoštos reljefine gipso ir arabiškos medienos. Vyrauja dekoratyvios arkos ir kolonos, kurios puoštos tekstilės elementais. Mozaikinės plytelės yra padengtos dažytomis kilimėlėmis. Sienos paprastai įklijuojamos storais tapetais arba dažytos matiniais dažais. Rekomenduojamos spalvos yra raudonos ir aukso, nes jos puikiai derina viena su kita. Dažniausiai naudojami pasteliniai atspalviai ir baltos spalvos - viskas priklauso nuo nuomininkų.

Be kolonų ir medinių įdėklų, sienos puoštos įmontuotomis nišomis. Šie grioveliai ant sienos yra skirti laikyti žibintus, vazos, statulėlės, lentynos ir kitus daiktus.

Miegamojo interjeras arabų stiliaus

Lubos dažnai dekoruojamos sriegiu ar dažais. Šiame etape gali būti naudojama įprasta aukščio riba. Baldai turėtų būti minkšti, patogūs ir žemi, ypač susiję su loveliu. Būtent šis baldas dažnai dedamas į įmontuotą nišą sienoje. Skrynios naudojamos vietoj korpuso. Aplink perimetrą turėtų būti apšvietimas arabų stiliaus miegamajame. Todėl naudojamas didelis kiekis integruotų taškų.

Miegamajame galite įdėti pagalvę dekoravimui ir tekstilės elementus užuolaidų pavidalu aplink lovą. Pastarasis gali būti pagamintas iš tankios tamsios spalvos medžiagos su aukso arba sidabro tapyba.

Miegamojo dizainas su baldakimu

Kaip papuošti virtuvę

Arabų stiliaus virtuvė yra tikrasis sprendimas butui ar namui. Jis naudoja plyteles ne tik ant grindų, bet ir ant sienų. Jūs galite papuošti arabų virtuvę tik erdvioje ir pakankamai šviesioje erdvėje.

Idėja sukurti arabų stiliaus mažą virtuvę

Virtuvė arabų stiliaus yra tipiška:

 • Zonavimo erdvė. Darbo zona gaminama iš natūralaus medžio arba akmens, valgomojo erdvėje yra minkšti baldai, puošti pagalvėmis.
 • Virtuvėje naudojama mažiau tekstilės užuolaidų, kilimų ir lovatiesių pavidalu, bet ji yra lambrekinų ir nėrinių, kurie dekoruoja baldus, pavidalu.
 • Spalvos išskirtinai pasteliniai tonai. Tai taikoma visiems interjero elementams.
 • Darbo zona yra darbo paviršius ir atviri lentynos, pakabinami ant sienų. Apatiniai skyriai turi būti uždaryti su durimis ar užuolaidomis.

Pagrindinis dizaino bruožas Ar yra rankų darbo daiktų ir patiekalų, kurių autentiška kilmė, naudojimas. Plytelės turėtų būti dažytos spalvingais raštais ant grindų ir sienų, nes tai yra pagrindinis šio kambario apdaila.

Rytų stiliaus paslaptys ir virtuvės dekoravimo idėja (2 vaizdo įrašai)

Interjeras arabų kalba (36 nuotraukos)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

11 − = 3