Vlastnosti venkovského stylu (interiér, krajina, oblečení)

Vlastnosti venkovského stylu (interiér, krajina, oblečení)

Styl Provence, chaty a zejména země se v posledních letech stal obzvláště populární mezi Rusy. To usnadňuje relativní jednoduchost vytváření takových interiérů a snadnost jejich vnímání. Stejně důležitý je původ, protože jejich základem je interiér dřevěného domu, který dokonce v různých zemích má mnoho podobností. Venkovní styl v interiéru je také v blízkosti etnického stylu a v takovém směru, jako je Boho.

Navzdory zdánlivé jednoduchosti je klasický styl země daleko od primitivních, má ve svém základu jisté principy. Především je to blízkost k přírodě a přirozenosti forem v designu. Proto při zdobení interiéru nepoužívá umělé materiály.

Ložnice ve venkovském stylu zahrnuje použití spousty dřeva, skla, kamene, přírodních barev.

Interiér ve stylu země

Takový venkovský styl v interiéru je často vybrán pro transformaci venkovských domů, statků a chat. Je tam, že vhodným místem pro ztělesnění dalšího principu vesnického stylu je spousta světla a prostoru, možnost umístit dřevěný nábytek. V městském bytě je to těžší a celkový vzhled interiéru vypadá poněkud jinak. Dokonce i tam je styl země je docela možné, a to zejména v pomocných místnostech - v kuchyni a v ložnici.

Kuchyně ve venkovském stylu

Rozšíření pro návrháře - rustikální-styl kuchyně. Povrchy, malované s květinami, ozdoby ze slámy, leštěné měděné nádobí, tapety do kuchyně s imitací kamene, cihel nebo dřevo - to vše velmi praktická, funkční a příjemný zároveň.

Země původu ve stylu země jsou obecně Spojené státy americké, na rozdíl od Provence a Boho, které pocházejí z Evropy. Proto, návrh kuchyně ve stylu země - je to stěny, vlepené tapety na cihlu, nebo dokonce skutečné zdivo. Tapety ve venkovském stylu jsou vždy přirozené barvy, někdy imitují omítku. Nábytek může být speciálně stárnutý.

Kuchyně ve venkovském stylu

Barvy, které se kuchyně setkává v rustikálním stylu, je přirozené a blízké:

• béžová;
• Hnědá;
• písčitá žlutá;
• krém;
• zelené.

Současně ve stylu francouzské země nejsou žádné jasné barevné skvrny. Docela často kuchyně v rustikálním stylu má napodobování stropních desek, silné dřevěné trámy. Pokud mluvíme o venkovském domku u zahrady, tam opravdu zůstávají dřevěné trámy. Nábytek v takové kuchyni je určitě dřevěný, bez plastů. Navíc povrch výrobků není zpravidla pokrytý barvami, ale pouze lakem, takže struktura stromu zůstává v dohledu.

Chcete-li zachovat jednotu stylu interiéru, země židle jsou často "oblečený" v krytech, v kombinaci s ubrusem. Vzor na nich je obvykle pruhovaný nebo v kleci. Záclony v rustikálním stylu husté tkaniny, často lněné, s jednoduchým vzorem v malé květině. Tapety na plochu také nejsou nápadné odstíny, připomínající obyčejný papír.

Hrubé, jednoduché tkaniny (až do lebky) jsou častými hosty v designu bytu ve stylu země. Mohou být namalovány v čistých, měkkých barvách, nebo mohou být používány bez jakéhokoli zbarvení.

Venkovský styl v interiérech kuchyně předpokládá světlé barevné schéma: měkký písek, světle béžový, lehké hořčičné odstíny. Velký důraz je kladen na povrchu skla. Například skříňky mají skleněné dveře. Pokoje ve venkovském stylu zdůrazňuje velký visící lustr a podlaha kuchyně země je často dlážděna velkými dlaždicemi se vzorem ve tvaru šachovnice.

Interiér ve stylu země

Mimochodem, lustry ve venkovském stylu jsou často doplněny žárovkami ve formě svíček. Široká a silná police na nádobí, na kterých jsou umístěny desky vertikálně, jistě budou přítomny. V blízkosti venkovských chalup, které pocházejí ze Švýcarska, jsou tmavší barvy a dřevo ve vnitrozemí je ještě větší.

Lustr ve venkovském stylu

Ve videu: kuchyňský design ve venkovském stylu

Dekorace ložnice

V každém domě v rustikálním stylu je ložnice věnována zvláštní pozornost. Než začnete navrhovat interiér této místnosti, musíte se seznámit s následujícími nuancemi:

• Barvy jsou převážně měkké - stěny jsou zdobeny více zachycenými a přirozenými odstíny.

Ložnice ve venkovském stylu

• V této části domu je více prostoru pro představivost a představivost, takže ložnice ve venkovském stylu ochotně vyhovuje jistým jasným detailům. Může se jednat o bílou červenou, ale tlumenou barvu nebo jasný pískově žlutý polštář na posteli.

• K dispozici je dřevěný nábytek s lakem, lakovaný, ale bez malby. Obvykle se takové výrobky používají k dávání.

• Vnitřní design země je stěna s rovným povrchem, často bez vzoru nebo malého květu, s jiným tónem než pozadí.

• Okenní záclony jsou často doplněny volánky nebo ruchmi.

Záclony v rustikálním stylu

• ložnice v rustikálním stylu musí být nutně zdobena textilie, která připomíná venkovský život.

Textilie země

Krajinářství

Venkovský styl je nejen krásný vnitřní interiér domu, ale také to, co je kolem něj. Stylový styl krajiny v krajině předpokládá maximální přirozenost. To ale neznamená, že by měla být spuštěna oblast kolem sídla země. Naopak, rustikální styl v krajinném designu je praktičnost a funkčnost, dobře upravené území doplněné dekorativními prvky.

Ploty u tohoto domu budou vyrobeny z nezpracovaných tyčí a trávník před ním je zdoben jednoduchými květy (obvykle sedmikrásky a slunečnice). Vesnický styl v krajinném designu je docela snadné realizovat s vlastními rukama.

Interiér předměstské oblasti mohou zahrnovat dekorativní předměty, jako mlýnským kolem, umělé jezírko, vozík, který může být provedeno s rukama postel koření.

Country oblečení

Takové vnitřní trendy ve venkovském stylu, jako přirozenost, blízkost k přírodě, tlumené tóny, jsou neodmyslitelné a oblečené ve venkovském stylu. To napodobuje selský oděv, který kombinuje jednoduché věci, které jsou pohodlné a mohou být módní. Country oblečení jsou vysoké kožené boty, vlněné čepice, kovbojské klobouky.

Len, surová bavlna, džíny, semiš - všechny tyto látky se dokonale hodí do venkovního stylu v oblečení. Dívky s potěšením budou nosit dlouhou sukni s květinovým potiskem - perfektně padnou s krátkou džínovou špičkou. Muži jsou vhodná košilka a kožené kalhoty.

Country styl oblečení - je také vhodné příslušenství: Indian semišová taška s třásněmi, s širokým opasku, barevné dekorace, vyrobený vlastníma rukama.

Země původu - to je vnitřek vesnického domu. Proto všechny moderní modifikace respektují své základní principy: použití přírodních materiálů, tlumené barvy přírodních odstínů, mnoho světla a známky života obyčejných lidí. Lustr ve stylu země Provence se svíčkami, mosazné nádobí v kuchyni, nábytek z přírodního dřeva v ložnici a ozdobný vozík na území před domem jsou povinné prvky.

Country dokonale ztělesňuje nejen v rekreačním domě. Kuchyně v rustikálním stylu je nejběžnější, ale celý byt může být sestavena stejným způsobem jako zemi, oblečení. Interiér venkovského životního stylu je poměrně jednoduchý design, přináší pohodlí a teplo z domova, ztělesňuje ducha francouzské vesnice, kde smíšené kultivovanosti a praktičnosti.

Charakteristické znaky venkovského stylu (2 videa)

Země v interiéru a oblečení (35 fotek)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

80 + = 84