Interjero užuolaidos: veislės ir kaip padaryti savo rankas

Interjero užuolaidos: veislės ir kaip padaryti savo rankas

Tekstilė mūsų apartamentuose atlieka ne tik dekoratyvinę užduotį, bet ir funkcinę. Teisingas pasirinkimas medžiaga, stilius, iš kambario tipo pakeis neatpažįstamai, bus pridėti prašmatnus, komfortą, taip pat padalinti kambario erdvę.

Užuolaidų interjeras turi savo žavesio ir visiškai pagrįstas funkcines apkrovas, kad nebūtų palikti mūsų namai.

vidaus žaliuzės

Interjero ir dizaino sprendimų rinka yra užpildyta daugybe užuolaidų. Ir jie dekoruoja ne tik langus, bet ir duris, o pačioje patalpoje, kaip pertvaros, jie atrodo nepriekaištingai. Dekoratyvinės užuolaidos gali būti gaminamos ne tik iš audinio, bet ir iš savo rankų iš medžio, bambuko, įvairių karoliukų ir kitų improvizuotų medžiagų. Parduotuvėse yra galimybė įsigyti paruoštų tinkamų dydžių japonų, ritininių, romėnų, medinių ir bambuko užuolaidų. Asortimentas neribojamas spalvų, stilių ar formos. Tačiau savo rankomis padarytas dalykas atneša daug daugiau šilumos nei parduotuvėje.

vidaus žaliuzės

Užuolaidų tipai

Romos žaliuzėms nereikia daug siuvimo medžiagos. Jūs neturėtumėte jį nusipirkti, įsigyti kokybiškos medžiagos, brangiai tęsis daug ilgiau neprarandant jo spalvos ir formos. Romaninės užuolaidos yra vadinamos kontroliuojamos rūšies. Gana paprasta nustatyti, kokiu aukščiu jie turėtų būti, kiek šviesos jie leis į kambarį.

Tankūs ir griežti romaniški užuolaidos - idealiai tinka klasikinio ir rytietiško stiliaus interjerui. Nepaprastai romėnų užuolaidos tinka biure, virtuvėje ir net miegamajame.

vidaus žaliuzės

Viskas priklauso nuo spalvų schemos. Vienodo dydžio šviesos spalvos pabrėžia studijų verslo stilių, o romantiškas ir raminantis miegas ramina protą. Romaninės užuolaidos gali veikti kaip savarankiškas dekoras, vidiniai užuolaidos, sienos formos gobelenai. Romos užuolaidos gali būti pakabintos prie durų, tą dieną, kai jos bus surenkamos ties pamatais, o vakare jie uždarys arką iš kitų kambarių.

vidaus žaliuzės

Japoniški užuolaidos, priešingai nei ankstesni, yra vertikaliai. Jie yra audinių juostelių žaliuzės. Japonijos užuolaidos taip pat yra reguliuojamos, puikiai saugomos nuo vidinės gatvės šilumos ir susiduria su juodraščiais. Dažniausiai naudojamos Japonijos užuolaidos, skirtos patalpų zonoms. Jie užpildyti visą erdvę nuo grindų iki lubų, ir, jei reikia, Japonijos užuolaidos gali būti naudojami šalinant spragas ir matomumą kitoje pusėje iš kambario.

vidaus žaliuzės

Valtys dažniausiai naudojamos virtuvėje. Pasirinkę tinkamą medžiagą, galite užtikrinti mažą taršą. Tai sutaupys laiko skalbimui ir jų išdėstymui. Kadangi ritininės žaliuzės yra labai kompaktiškos, tai yra idealus sprendimas mažam kambariui.

vidaus žaliuzės

Užuolaidos skirtingiems kambariams

Dekoratyvinės užuolaidos neturi pakabinti virš lango. Dažnai interjero įrėminti paveikslai, freskomis, galvos lovos kambaryje miegamasis, arkos duris šiuolaikinių, pakabinti iš virš lovos miegamieji su baldakimu forma lubų, trumpi užuolaidos gali uždaryti individualius lentynos ant baldų sienų ir pan.

Užuolaidos iš granulių, medžio ir bambuko gali būti pakabinamos išilgai sienos sekcijos, kaip dekoro elementas.

vidaus žaliuzės

Užuolaidos miegamajam yra geriau pasirinkti ramias spalvas. Toks nebūtinai ryškus, pagrindinis dalykas yra tas, kad spalva atpalaiduoja, bet nesukelia nesąmoningo diskomforto. Nesikerta, miegamasis, ir tam tikrą romantizmo, bet todėl, kad karoliukai derinys, išdėstytų vietų miegamajame įvairovė yra ne tik nepakenks, bet atneš teigiamą patirtį. Miegamojoje galite naudoti japonų, ritinių ir klasikinių užuolaidų rūšis, taip pat jų kombinaciją.

vidaus žaliuzės

Pavyzdžiui, ritinys gali tiesiogiai uždengti lango apertūrą, o klasikinis - prabangus vaizdas. Dekoratyvinės karoliukų, medžio ir bambuko užuolaidos įkišamos į durų arką. Tas pats bambukas gali atskirti miego zoną nuo poilsio zonos su televizoriumi ir sofa, jei kambaryje yra keli funkcijos. Ši pertvara yra natūrali, kai naudojami ritininiai užuolaidos.

Interjero užuolaidos yra ypač naudingos virtuvėje. Jie sulaiko maisto gaminimo kvapus ir neleidžia jiems plisti visame bute.

vidaus žaliuzės

Žinoma, durys gerokai sugeba susidoroti su šia užduotimi, tačiau jų ne visada galima pristatyti. Pavyzdžiui, dėl koridoriaus dydžio ir pačios virtuvės. Trumpos užuolaidos narvelyje ant lentynų, padarytos savo rankomis, neria į amerikietiško kaimo ar šalies stiliaus pasaulį.

vidaus žaliuzės

Užuolaidos darželyje

Vaikų kambarys yra svarbiausia vieta namuose, kur interjero užuolaidos yra tikrai reikalingos. Tėvai turi išgirsti, kas vyksta su savo vaiku, jei ne sumažėjo sužeisti, daro savo namų darbus, ar žaisti konsolės ir pan. Užuolaidos, skirtos vaikų kambariui, turėtų būti parinktos ir pritaikytos trupinių skoniui. Vis dėlto, gyvenkite tokioje situacijoje su juo. Užuolaidų dizainas vaikui priklauso nuo vaiko lyties. Berniukas bus patenkintas ritinėliais ir japonų užuolaidomis su tinkama spalva, o mergaitė mėgsta granulių gausa.

Galima pasirinkti vaikų kambario užuolaidas su mėgstamų animacinių filmų personažų vaizdais. Vaizdus galite perkelti į monofoninį audinį savo rankomis.

vidaus žaliuzės

Norėdami tai padaryti, parduotuvėse yra ant etiketės ant audinio, kurie yra klijuoti su geležimi. Savo rankomis galite uždaryti brangakmenius, medieną ir bambuką durų arkai. Jei užraktas yra pakankamai dažnas, jį galima naudoti kaip skirsnį tarp zonų. Pertvara gali būti padaryta savo rankomis iš medinio skeleto, ir į užuolaidų fragmentus iš karoliukų ir bambuko nėra įdėta. Panašu, kad tokios struktūros kaip dekoratyviniai ekranai.

vidaus žaliuzės

Kaip uždaryti duris su užuolaidomis

Durelių pertvara gali būti padaryta rankomis iš medinių arba plastikinių dalių, sujungtų ir stumiama išilgai savito ruožo. Ši užuolaidėlė bus tankesnė ir nepritrauks daug vietos.

Antrasis būdas - užuolaidų rinkinys iš improvizuotų medžiagų. Tai yra karoliukai, karoliukai ir galūnių fragmentai, pritvirtinti kartu.

vidaus žaliuzės

Kelyje eis ir maži žaislai, į kuriuos turite iš anksto įklijuoti kabliukus ar sriegius. Savo rankose pagaminta tokia užrakto uždanga papuošia bet kokią arką ir tarnauja kaip puiki pertvara tarp kambarių.

Vaizdo įrašas

Nuotraukų galerija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 39 = 47