Patarimai, kaip parinkti virtuvės stalviršius (60 nuotraukų)

Patarimai, kaip parinkti virtuvės stalviršius (60 nuotraukų)

Dilema: kokia turėtų būti virtuvės stalviršis? Kuris iš jų pasirinkti? Tai visada įvyksta keičiant virtuvės baldus.

šviesi mediena

Dėl patogumo ir naudos countertops

Baigėsi dienos, kai virtuvėje kiekvienoje spintelėje buvo atskira kėdė. Naujos technologijos padarė medžiagas patvaresnes, o dizaineriai sugalvojo tokį patogų dalyką kaip vienas stalviršis visoms virtuvinėms spintelėms. Tai leidžia vienu metu išspręsti kelias problemas:

 • padidina virtuvėje svarbų darbinį paviršių, stalas tiesiog tampa didesnis, nesužeidžiant daugiau vietos
 • sumažina drėgmės ir kitų reagentų neigiamą poveikį gaminio sąnariui, kuris prisideda prie jo ilgesnio aptarnavimo
 • Buvo galimybė naudoti daugybę naujų medžiagų, tokių kaip dirbtinis akmuo ir stiklas.

rožinėBet dabar kilo logiškas klausimas: ar geriau pasirinkti virtuvę? Kaip parodė čia pateiktos nuotraukos, gali būti daug variantų, naudojant įvairius stilius ir modifikacijas.

Kur naudoti stalviršius

Naujas atributas taip pat buvo naudojamas saloje ir valgomojo staliukuose, o tai taip pat skatino nauji gamybos būdai ant stalviršių. Šiandien ją galima įsigyti atskirai nuo virtuvės baldų, kurie leis jums pasirinkti pasirinkimą, kuris geriausiai atitiks konkrečius poreikius ir tinka virtuvės dizainui.

juodos spalvos stiliaus 18

Virtuvės darbalaukyje galima pabrėžti, kad virtuvės interjeras taptų ryškesnis ir ekologiškas, arba, priešingai, prislopintų toną, dinastija atitiktų bendrą kambario harmoniją. Be to, darbinis lentelės paviršius turi atitikti tam tikrus reikalavimus, tarp kurių:

 • patogumas rūpintis
 • patvarumas
 • higieniškas.

Kitas svarbus veiksnys renkantis stalviršį bus jo kaina. Iš stalo viršaus tipo ir kokybės daugiausia priklauso nuo šiandien pagamintų virtuvinių baldų kainos. Čia pirmasis dalykas, kurį reikia padaryti renkantis šį virtuvės elementą, bus nustatomas su jo įsigijimo suma.

Tinkamai parinkta viryklė gali padaryti kambarį originalų, jaukų ir funkcionalų. Tai neturi būti labai brangūs arba labai išskirtiniai.

Ką reikia apsvarstyti renkantis stalviršį

Norėdami nuspręsti, ar geriau pasirinkti stalviršį, reikėtų atsižvelgti į nuotraukoje pateiktas parinktis:

Patarimai, kaip parinkti virtuvės stalviršius (60 nuotraukų)

ir tada pasirenkate pagal savo skonį, finansines galimybes ir bendrą būsto dizainą.

stiklas 1

Renkantis stalviršį, svarbu atsižvelgti į keletą aspektų, kurie turi įtakos kainai, produkto kokybei ir jo suderinamumui su kitais virtuvės elementais:

 • medžiaga, iš kurios gaminamas produktas, ir jo kokybė
 • matmenys, formos ir plokštės storis
 • produkto spalvų diapazonas
 • Suderinamas su pasirinktu dizainu

Jei pažvelgsite į nuotrauką, galite aiškiai matyti, kad stalviršis yra virtuvės dizaino dalis. Jo akcentas.

Kokios medžiagos pagamintos iš stalviršių

Atsižvelgiant į galimybes, atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios gaminama stalinė viryklė. Produkto kaina iš tos pačios medžiagos, bet skirtingos kokybės arba skirtingų gamintojų bus žymiai skiriasi. Taigi, vidaus gamybos keraminės plytelės ir užsienio firmos turi įtakos, skaičiuojamos pagal užsakymus. MDF ir medžio drožlių plokštės paprastai skiriasi dėl plokščių kokybės, o natūralaus akmens kaina priklauso nuo jo rūšies.

dirbtinis pilkas akmuo

DS ir MDF pasirinkimas - Jūs galite gauti daugiausiai biudžeto variantą. Dailylentės suteikia plačią taikymo sritį, skirtingų stilių, formų ir spalvų. Tai pasiekiama laminuojant paviršių. Dėl to jis tampa nepralaidus drėgmei, lengvai valomas ir dėl specialių plėvelių yra įvairių variantų: medžio, akmens, plytelių. Kai kurie modeliai, naudojant dalelių, rodomi nuotraukoje.

tik medis
Tokių darbo paviršių trūkumas yra jų baimė sumažinti. Jie gauna drėgmę, o plokštelė išsipučia. Patikimesni ir ekologiškesni MDF gaminiai, bet jie skiriasi ir didesnė kaina.

MDF po medžiu 12

Modeliai iš MDF, apdailinami natūraliu faneru ir padengti laminatu, taps tikru virtuvės apdaila. Kaip ir šioje nuotraukoje, kur darbo paviršius ir stalas sumaišomi, siekiant atskirti MDF, jums reikia būti meistru medienoje.

MDF mediena

Medžio pasirinkimas - gauti stalviršį iš medžio. Šiandien dažnai masyvas pakeičiamas klijuotine plokšte, kuri pagerina gaminio našumą, bet tampa mažiau natūralus. Medis taip pat gerai nejaučia raudonos spalvos.

balta staliukas 16

Nuotraukoje aiškiai parodyta tokių stalviršių grožis.

modernus stilius

Plastikiniai paviršiai, Savo ruožtu pasirinktos virtuvės yra labai patogu prižiūrėti, nors jų pagrindas yra medžio drožlių plokštės. Ilgaamžiškumas ir patogumas yra pasiekiamas padengiant medžio drožlių plokštę su plastiko sluoksniu, kuris apsaugo plokštę nuo drėgmės. Tokie paviršiai bijo karšto. Jų trūkumas yra apsvarstyti gana mažą spalvų pasirinkimą, kuris gali būti labai originalus ir pateikiamas nuotraukoje.

Keraminės plytelės, suprojektuota kaip virtuvės paviršius yra paprastas ir patogus būdas apdailos stalviršį tinkamame stiliuje. Tuo pačiu metu jis bus išskirtas dėl jo patikimumo ir patogumo išlaikyti.

Tokio gaminio kaina priklauso nuo plytelių rūšies ir kokybės. Naudojant skirtingus tipus, spalvas ir atspalvius - tampa įmanoma sukurti platų stalviršių skaičių iš griežtų stilių, iki modernumas ir šalis. Labai gražus modelis su raudonomis plytelėmis.

sulaikytas 57

Nerūdijantis plienas, Pateikta nuotraukoje aiškiai parodo visus teigiamus aspektus, nors tai yra gana brangios medžiagos, kaina priklauso ne tik nuo lapo storio, bet ir nuo miglos, nuo paviršiaus atspindėjimo, šiandien galimos vaikščiojimo galimybės ir gofruoto paviršiaus. Stalviršiai pagaminti iš nerūdijančio plieno trunka ilgą laiką, praktiški ir lengvai valomi. Tarp trūkumų yra labai greitai pasirodžiusių pirštų dėmės.

keramika

Stiklo pasirinkimas ar akrilas gali modernizuoti virtuvės dizainą. Poveikiui atsparus stiklas yra brangus. Galimi variantai su piešiniu ir įspaudimu, vienas iš populiariausių stiklo plokščių tipų yra atsparus smūgiams paviršius, kurio apačioje yra įklijavimas. Vaizdas paprastai yra ant filmo. Tokie darbo paviršiai yra lengvai valomi ir nereikalaujama ypatingos priežiūros, bet stiklo gaminiai bijo smūgių.

stiklas mėlynas

Dirbtinis akmuo Ar ekonomiškesnė natūralaus analogo versija. Padarykite jį po granitu ir marmuru. Svarbu palaikyti proporcijas, kad produktas būtų patogus ir patvarus tuo pačiu metu. Dirbtinis akmuo puikiai atrodo virtuvės konstrukcijoje, turi gerų naudotojų savybių. Šiandien ji laikoma viena iš populiariausių. Stalviršiai pagaminti iš dirbtinio akmens nusipelno populiarumo dėka daugiausia dėl patogumo ir ilgaamžiškumo. Nuotraukoje aiškiai parodytos teigiamos dirbtinio akmens puslutės pusės.

juoda ir balta - smalsus 30

Natūralus akmuo - prabangus ir paprastai išskirtinis pavyzdys, kaip pavaizduota nuotraukoje. Norėdami gaminti stalviršių naudojamas marmuras, granitas, taip pat bazaltas ir smiltainis. Reikėtų prisiminti, kad tai yra beveik amžinas produktas, kuris reikalauja minimalios priežiūros ir neturi jokios virtuvės sukrėtimų.

gamtos akmuo

Renkantis tokią medžiagą, turėtumėte atidžiai mąstyti apie stalviršio storį. Kadangi akmuo yra sunki medžiaga, tačiau labai plona egzempliorius gali būti įtrūkęs, jam nepatinka per daug ryškių spalvų, pavyzdžiui, raudonos. Populiariausi akmens stalviršiai yra pagaminti iš granito. Vaizdo įraše po straipsnio galite pamatyti akmens stalviršių privalumus.

Koks yra jų dydis

Gamintojai taip pat gamina individualius standartinių dydžių stalviršių tipus: tokių produktų gylis yra 60 cm ilgio nuo 180 iki 240 cm. Tačiau šiandien mes užsakome baldus pagal individualius projektas baldų dirbtuvėje nėra sunku. Stalviršiai L formos ir U formos su specialia danga gali tarnauti ilgą laiką, nors jie atitiks visus stilistikos reikalavimus.

metalas - D

Čia būtina atsižvelgti į porą savybių

 • pasirenkant baldų aukštį ir stalviršio gyliuką, apsvarstykite namų ūkio narių augimą. Dėl aukštų žmonių, siaura stalviršis bus nepatogus, yra per mažas. Standartinis dydis tinka vidutinio ir žemo amžiaus žmonėms.
 • Norėdami virtuvės stalviršių, kaip darbo paviršių, pasirinkti stalviršių storesnis, valgomojo stalams - plonesni.
 • Iškirpti stalviršį nėra sunku, bet mažai tikėtina, kad jis augs.

Dėl spalvų derinio renkantis stalviršius

Spalva neatspindi tokios savybės kaip mechaninis poveikis ar atsparumas agresyviai aplinkai, bet tai labai svarbu bendram kambario dizainui. Išspręskite problemą, kurią lentelę pasirinkti virtuvėje, turėtumėte atkreipti dėmesį į stalviršio ir fasado fasado spalvų derinį. Visi jie kartu turi sukurti vieną ansamblį ir nepažeisti bendro kambario dizaino.

rožinė

Pagrindinė taisyklė turėtų būti derinio harmonija!

Trumpas patarimas spalvų pasirinkimui pats

 • Tamsiose spintelėse reikia šviesos staltiesės, o šviesos šaltiniai gerai atrodo tamsiai ir net juodai.
 • Spalva atlieka svarbų vaidmenį projektuojant virtuvę apskritai ir parinkdama stalviršius atskirai.
 • Spalvingos virtuvės puikiai atrodo baltais ir šiek tiek tamsiais paviršiais
 • Renkantis spalvą ant stalo, taip pat verta apsvarstyti darbo apyrankės išvaizdą ir spalvą. Gerai atrodykite tono ar tonos derinį.
 • Viena iš galimybių gali būti prijuostė su tokia pačia medžiaga kaip ir stalviršis, bet su kitokiu modeliu ar būtent tokiu modeliu.

Kuriuose stiliuose ir kur atrodo geriau

Jei padarote trumpą rezultatą. Kalbant apie stilių, labiausiai demokratiniai modeliai bus iš medžio drožlių plokščių ir MDF, nes jie prisiima daugybę spalvų ir stilistikos brėžinių.

MDF mediena

Jei mes kalbame apie šiuolaikinius suvaržytus stilius, tada jie tinka plastikui ir pagaminti iš dirbtinio akmens gaminių. Dėl hi-tech, minimalistinio geros stiklo ir plieno, dirbtinio akmens, šiandien stiliaus vienas iš dažniausiai naudojamų yra raudona granito. Turtingoms klasikoms reikės daug brangių medžių ir natūralaus akmens. Geras derinys spintelėmis fasadai iš brangių veislių ir natūralaus akmens stalviršiai masyvo.

raudonmedžio akmuo

Taigi, renkantis stalviršio, reikia atsižvelgti į keletą elementų: virtuvės, spintos fasadas, bendras virtuvės dizainas, stilių ir finansines galimybes.

Bet svarbiausias dalykas: renkantis, įsitikinkite, kad pasirinkote pasirinkimą. Virtuvė yra ne tik patalpa, tačiau šeima praleidžia daug laiko čia, ji turėtų būti ne tik stilinga, bet ir jauki.

Vaizdo įrašas

Nuotraukų galerija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

56 − 55 =