Dizainas mažame vonios kambaryje 5 kv.m. m: patarimas registracijai (+37 foto)

Dizainas mažame vonios kambaryje 5 kv.m. m: patarimas registracijai (+37 foto)

Dėl nedidelio ploto neįmanoma sukurti unikalios ir gražios tam tikro kambario dizaino. Ypač tai susiję su vonios kambariais. Jei kambarys yra nedidelis, jis sukuria kryžių ant dizaino. Tai daugelio tokių vonių savininkų nuomonė. Bet iš tikrųjų tai yra apgaulė. Profesionalai įrodė, kad net tokiomis sąlygomis galima sukurti stilingą ir praktišką vonios kambario dizainą 5 5 m. Norint pasiekti šį rezultatą, būtina laikytis tam tikrų taisyklių ir paslapčių.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Dizainas mažame vonios kambaryje

Norint sukurti unikalų 5 kv. M. Vonios kambarį, būtina atlikti daugybę darbų. Šis procesas vyksta keliais etapais:

 • Pasirinkite interjero stilių ir spalvų paletę;
 • pasirinkti santechnikos įrenginių vietą;
 • pasiimti baldus;
 • atlikti kambario apdailą;
 • Kompetentiškai sukurkite vonios kambario apšvietimą.

Kiekvienas iš šių etapų paveiks galutinį rezultatą. Todėl būtina rimtai vadovautis kiekvieno iš jų įgyvendinimu.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Interjero stiliaus pasirinkimas

Prieš pradėdami kurti vonios kambario dizainą, turite nuspręsti dėl stiliaus krypties. Iš to priklausys tolesnis darbas, būtent spalvų paletės, santechnikos, dekoro ir kitų smulkmenų pasirinkimas. Renkantis kryptį, turėtumėte atsisakyti klasikinio stiliaus. Verta pasirinkti kažką įdomesnio. Dizainas turėtų būti glausta, todėl mažas kambarys taptų patrauklesnis.

Tarp galimų variantų yra šie stiliai:

 • Aukštosios technologijos. Vonios kambarys 3 kv.m. m šio stiliaus atrodys labai stilingai. Dizainas naudoja blizgus ir blizgus paviršius, su kuriuo jūs galite vizualiai padidinti erdvę.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

 • Minimalizmas. Interjere yra lakoniškos formos ir tiesios linijos. Registracijai naudojami tik būtiniausi daiktai.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

 • Modernizmas. Stilius reikalauja naudoti daugybę šviesos, taip pat sukurti racionalų ir funkcinį išdėstymą. Iš dizaino yra paprastos formos, taip pat šviesios spalvos apdailoje.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

 • Šalis Skirtumas tarp stiliaus yra natūralių apdailos medžiagų ar jų imitacijų naudojimas. Tai gali būti akmuo ar medis. Registruodamiesi naudokitės tinkamu stiliumi tinkamu santechniku.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Taigi, jūs pasirinkote stilių. Dabar reikia atidžiai apsvarstyti jo funkcijas. Tai leis mums įvertinti darbo, kuris bus atliekamas organizuojant vonios kambarį, pobūdį ir sudėtingumą.

Vaizdo įraše: Jūros stiliaus vonios kambarys.

Pasirinkite spalvų paletę

Penkios kvadratinių metrų yra gana mažas plotas. Žinoma, sukurkite vonios kambario dizainą 3 kv.m. m bus dar sunkiau. Todėl, jūs neturėtumėte lašas rankas anksčiau laiko. Pagrindinis uždavinys - pasirinkti spalvų paletę, kuri vizualiai padidins kambarį. Šia užduotimi puikiai susidoros šviesūs atspalviai.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Jie turi daug privalumų:

 • lengvai derinami su bet kokiais baldais ir santechnika;
 • gerai veikia žmogaus psichiką;
 • leisti vizualiai padidinti erdvę;
 • padaryti patalpas ryškesnes.

Žinoma, šviesių spalvų naudojimas nereiškia, kad vonios kambarys turi būti nudažytas baltos spalvos. Paprastai išspręskite problemą su švelniais atspalviais. Taigi, keturių kvadratų vonios kambarys dažnai dekoruojamas smėlinėmis, minkšta mėlyna, persikų ir kitomis spalvomis. Jie gali veikti kaip pagrindinis tonas ir papildyti baltą.

Kad dizainas nebūtų nuobodus, verta diversifikuoti su ryškiais įdėklais.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Renkantis spalvų paletę, apdailos medžiagos paviršiaus tipas taip pat nėra paskutinis. Mažose patalpose rekomenduojama naudoti blizgius ir atspindinčius paviršius. Tai vizualiai padidins erdvę. Taigi, vonios apdailai plačiai naudojamos keraminės plytelės ir plastikinės plokštės. Lubeną galima dekoruoti aliuminio lakštais, kurie dažnai būna šiuolaikiški.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Alternatyvi alternatyva - šiuolaikiškos lubos su blizgiu paviršiumi.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Kalbant apie grindų, tada už tai naudoti plyteles ir linoleumas. Taip pat galite naudoti šiuolaikiškesnę technologiją - savaime išsilyginančias grindis. Šiandien rinkoje siūlomos įvairios tokios dangos, kurios gali būti kitokios konstrukcijos ir dizaino.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Santechnika ir baldai

Vonios kambario dizainas 4 ir 5 kv.m. m reikalauja naudoti visus reikalingus santechnikos įrenginius. Šioje srityje galite įdiegti vonią arba dušu, praustuvę ir net tualetą. Norint pasiekti norimą rezultatą, būtina rasti kompromisinį sprendimą. Gera galimybė yra kombinuoto dušo kabinos naudojimas. Produktai su giliąja pasele pakeis klasikinę vonią.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Geras variantas yra kampinis vandentiekis. Jis plačiai naudojamas mažose patalpose. Jei įdėsite prietaisus kampuose, sienos bus prieinamos baldų įrengimui.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Norėdami vizualiai padidinti kambarį, renkantis santechniką turėtų būti vadovaujamasi šiomis taisyklėmis:

 • Vietoj užuolaidų geriau naudoti stiklo pertvaras.
 • Kaip prausyklą reikia naudoti modernius stiklo pakabos modelius.
 • Kombinuotuose vonios kambariuose geriau įrengti tualetą su kabliu. Žinoma, turėtumėte atsižvelgti į savo finansinius pajėgumus, nes tokie produktai yra gana brangūs.
 • Pagal kriauklę "vandens lelija" galite įdiegti skalbimo mašiną.
 • Dušo kabiną galima pakeisti grindų kopėčiomis ir stiklo tvora.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Atitikimas šioms rekomendacijoms sukurs funkcinį vonios kambarį ir tuo pačiu metu efektyviai naudos kiekvieną kvadratinį metrą. Šiuolaikinės dizaino galimybės leidžia tai padaryti be daug pastangų.

Mažame vonios kambaryje verta naudoti daugiasluoksnius baldus. Su jo pagalba galite sutaupyti vietos ir tuo pačiu padėkite visus reikalingus priedus. Norėdami įrengti patalpas, ekspertai rekomenduoja naudoti sienas. Jie gali tilpti pakabukų spinteles ir lentynos. Pastaroji bus skirta ne tik priedų laikymui, bet ir unikaliems dekoro elementams.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Labai svarbu užtikrinti, kad pasirinkti produktai būtų derinami su bendru kambario stiliumi.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Vonios apdaila

Norėdami papuošti mažą kambarį reikėtų kreiptis labai atsargiai. Jei pamiršite dekoro elementus, bus sukurtas netvarkos efektas. Pagrindinis dekoro elementas yra veidrodis. Jis yra plačiai naudojamas vizualiai padidinti erdvę. Jei vonios kambarys yra 5 kv.m. įrėminti šalyje ir retro stiliaus, tada veidrodyje turėtų būti rėmelis. Šiuolaikinėse voniose įrengti masyvūs veidrodėliai, kurie užima grindų sieną.

Vonios kambario dizainas 5 kv. M

Be vonios kambario dekoravimo veidrodžių, naudojami rankšluosčiai, originalūs šviestuvai, užuolaidos ir kita informacija. Dekoravimo metu verta paminėti kambario stilių ir temą. Taigi, jei 5 kvadratiniai. m. Dizainas dekoruotas jūriniu stiliumi, tuomet voniams dekoruoti galite naudoti ant sienos lipdukus, kilimą ir kitus elementus atitinkamoje temoje.

Vonios dizaino parinktys (2 vaizdo įrašai)

Dizaino idėjos (37 nuotraukos)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

51 + = 61