Príslušenstvo pytloviny: trvanlivosť a dizajn

Príslušenstvo pytloviny: trvanlivosť a dizajn

Každý interiér môže byť oživený pomocou improvizovaných materiálov. Jedným z nich je prepustenie. Z toho pevný materiál môže mať svoje vlastné ruky, aby bolo úplne žiadne predmety z vankúša a pokrýva kartounů závesy na podlahe rohož do kvetináča, ozdobné mašle od Vianoc do naštartovať krbu. Dekor púť vyzerá jednoducho a harmonicky.

Výhody materiálu

Prenikanie je jednoduché, ale hrubé na dotyk textílie. Tento materiál je vyrobený z hrubých priadzí - vlákien kenaf a juty. Z neho robia pracovné odevy, plátna maľby, filtre, čalúnenie nábytku. Na vyzdobenie miestnosti môžete použiť aj šupku. Toto hrubé materiál je perfektne kombinovaný s čipkou, flitrami, stuhami, kamienkami, korálkami, korálkami a dokonca aj reťazami. Takmer každý dekor s pytlíkom môže byť vytvorený vlastnými rukami.

ozdobné vrecká

Tapeta na plochu Sackley

Na dekoráciu stien v miestnosti sa dnes používa veľké množstvo rôznych materiálov: od bežnej tapety po dekoratívnu omietku. Dnes, poďme sa rozprávať o tom, ako používať prepúšťanie vo vnútri miestnosti v podobe tapety.

pytel s vreckom

Na dokončenie stien, okrem vlastnej textílie, budete potrebovať:

  • drevené lamely;
  • Farby na báze vody a drevený lak;
  • zošívačka;
  • kefy rôznych veľkostí;
  • "Tekuté" a obyčajné tenké nechty.

tapety na plochu zadarmo vrecka

Príprava

  • Technická tapeta by sa mala zakúpiť s okrajom 5 cm na jeden bežný meter.
  • Jeden strihací prúžok by mal byť znížený na podlahu o 10 cm.
  • Pred použitím je potrebné prať. Tento materiál nie je čistý. Ihneď po umývaní sa kapely "posadia". Tu je tiež užitočné náhradné 10 cm.
  • Zatiaľ čo tkanina je mokrá, musí sa žehliť, ale tkaninu nenasahujte železom.

plazmy na stenu

Tento proces

Najskôr potrebujete zošívačku na upevnenie tapety na strop a vytiahnite ju. V tomto stave by sa tkanivo malo nechať dva alebo tri dni, aby sa trochu roztiahla. Po uplynutí určeného obdobia by mala byť tkanina upevnená zospodu a pozdĺž bočných častí.

Ďalším krokom je nafarbenie tapety. Riešenie tejto úlohy nie je tak jednoduché, ako sa zdá na prvý pohľad. Pokryť maľovanie s farbou úplne nedáva zmysel, odvtedy potom textúra prepustenia zmizne.

nástroje na maľovanie

Tip! Samotnú tapetu môžete natrieť nasledujúcim spôsobom. Na veľkej kefke nedostanete veľa farby. Potom jemne naneste farbu na plátno.

Nemusíte sa starať o rovnomerné nanášanie farieb na tapetu. Mriežkový vak by mal byť viditeľný. Výsledok bude viditeľný nasledujúci deň, keď farba vysuší. Potom bude možné kresliť vzory štetkou menšej veľkosti.

pohovka a vankúše

Pripevnenie prekrytia tapety by nemalo byť. Na kĺboch ​​medzi plátnami sa obvykle namontujú drevené lamely, ktoré sú potom pokryté čírym lakom. Ako spojovací prvok je možné použiť nehrdzavejúce klince bez uzáverov. V prípade betónovej steny môžete použiť "tekuté nechty". V kĺboch ​​pod stropom môžete lepiť bagetu alebo obyčajné lano. Tapeta môže byť tiež ozdobená opleteným pigtailom vyrobeným z rovnakej textílie. Podobným spôsobom je možné zarámovať spoje dverí a okien.

tapety na plochu zadarmo vrecka

Záclony z prepúšťania

Otočte záclony do jedinečnej veci, ktorú si môžete zdobiť svojim vlastným šupinkom. Ale musíte vedieť, ako umiestniť kus technickej tkaniny. Môžete vytvoriť kapsu vreca so svojimi vlastnými rukami a šiť ju tlačidlom na závesy. Táto myšlienka by bola vhodná na hľadanie v kuchyni alebo v obývacej izbe.

vreckový dekor

Ak chcete premeniť biele záclony na unikátny kus nábytku, stačí šiť tenký prúžok, ktorý sa vylodil pozdĺž okrajov. Ako dodatočnú výzdobu môžete použiť aj tlačidlá.

zdobené závesy

Rovnako populárne a opačne možnosť, keď sa závesy z vreciek ošetria opletením alebo iným dekoratívnym prvkom.

záclony z prepúšťania

Dôležité! Páska môžete nahradiť na opletenie, hodváb, okraj.

Môžete tiež zdobiť závesy pásky vreca, vyložené vo forme geometrických postáv. Tiež starožitnosti a uzly technickej tkaniny sú obsadené.

lúk juta

Závesy z tielka sa dajú použiť v každej miestnosti. V tejto verzii má materiál niekoľko výhod. Po prvé, vizuálna estetika. Závesy svetlej hnedej farby môžu byť natreté v akejkoľvek farbe. Po druhé, prepúšťanie je pevný materiál. Bude slúžiť mnoho rokov. Po tretie, v obmedzenom rozpočte budú závesy vyrobené z pytlovina lacnejšie ako zakúpené žalúzie.

záclony z pytloviny

obrúsky

Prívrženci ekologického štýlu sa snažia v plnej miere využívať výzdobu. Napríklad v Francúzske obrúsky z pytloviny sa považujú za povinný prvok nastavenia tabuľky. Čím jednoduchšie sú vo forme, tým viac krásne. Na ich výrobu stačí vystrihnúť obdĺžniky 40x30 cm so svojimi vlastnými rukami a páskovať všetky strany tak, aby materiál neklesol. Ako ďalšiu výzdobu môžete použiť svetlé aplikácie vo forme ovocia a zeleniny.

ozdobné utierky

Dôležité! Podobná tkanina je vyrobená z plátna.

dekoračný obrus

Dekoratívne kvety

Ak chcete vytvoriť takúto aplikáciu, potrebujete pytlovina, hustú tkaninu, povraz, zošívačku a pištoľ s lepidlom. Najprv musíte odstrániť štyri stredné kruhy a druhý tak veľký. Potom každá zložte na polovicu a zaistite zošívačkou. Okvetné lístky by mali byť upevnené na hustú základňu. Veľké miesto na okraji a malé - v strede. V jadre, môžete tiež dať tlačidlo, korálek.

dekoračný kvet

Vyprázdňovanie v pergolách

Výrobky z tkaniva vyzerajú skvelo na verandách a miestach. Najmä sú vyrobené záclony na altánok na verande. V tomto dizajne je páska menej odolná voči slnku, vetru a dažďu, ako napríklad. PVC fólie alebo akryl. Avšak, pytlovina môže byť použitá na prípravu altánu v predvečer oslavy.

Čo ešte môžete urobiť z húpačky (2 videá)

Varianty výzdoby burče (42 fotek)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

9 + 1 =